Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

ФЕМІНІСТКИ ЗДОРОВОЇ ЛЮДИНИ І ФЕМІНІСТКИ КУРЦЯ

261 0
ФЕМІНІСТКИ ЗДОРОВОЇ ЛЮДИНИ І ФЕМІНІСТКИ КУРЦЯ

Це – феміністки здорової людини.

Вони прибули до РФ пропагувати зниження мобілізаційного потенціалу, перетворення демографічної кризи в демографічну катастрофу, пацифізм, дезінтеграцію суспільства та інші інструменти послаблення країни-агресора.

Оскільки РФ, як держава, є загрозою усьому цивілізованому світові, потрібно робити усе можливе, щоб вона припинила нею бути (для початку – загрозою). З цих міркувань, слід якщо не вітати, то, принаймні, визнати корисним проведення в РФ регулярних публічних заходів, які рекламують ухилення від мобілізації, аборти, childfree ідеологію, роблять модними образи жінок на чоловіків та одностатеві стосунки.

А от феміністки курця все це планують робити у Києві 8 березня, намагаючись заодно, «під шумок», пролобіювати й ліквідацію добровольчих батальйонів, прикриваючись захистом прав жінок.

І це замість того, щоб допомагати своїм колегам провадити таку діяльність в РФ, постачаючи відповідну літературу, активістів та інші необхідні засоби.

8 березня 2019 об 11:00 на Михайлівському майдані патріотичні організації та громадяни протидіятимуть цьому.

ЯКЩО ТИ НЕ НА ФРОНТІ – ПРИЙДИ І ДОПОМОЖИ «ФЕМІНІСТКАМ» КИНУТИ ПАЛИТИ!