Владимир Грицай гендиректор ЛЭО

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Вітаємо з Міжнародним жіночим Днем!

224 0
Вітаємо з Міжнародним жіночим Днем!

Любі наші, чарівні й неповторні жінки енергетики!

Щедрість ваших душ завжди  вражає, а краса вселяє віру в найкраще. 

Не секрет, що свої найкращі вчинки ми, чоловіки, робимо заради Вас та завдяки Вам досягаємо перемог. Ви підтримуєте коли складно, надихаєте втілювати мрії в життя. Без вас ми б не відбулися.

Сьогодні жінки енергетичної галузі займають провідні позиції і готові взяти на себе головні ролі. Я впевнений, що цей прояв жіночого лідерства принесе ще більший прогрес в нашій організації. І цим пишаюся.

Які б негаразди життя нас не супроводжували, 8 березня нагадує про святість, кохання і ту красу, що врятує світ. Низький уклін всім нашим жінкам-берегиням, усім працівницям енергетичної галузі, які примножують здобутки нашої держави, нарівні з чоловіками забезпечують тепло і світло кожної оселі. Дякую Вам за те, що завжди поруч, допомагаєте і оберігаєте, робите наше життя світлішим.

Нехай Божа ласка завжди огортає Вас  своїм світлом та теплом! Миру, любові та гармонії нашим прекрасним представницям України!

Ваш Володимир Грицай, гендиректор Луганського енергетичного об’єднання