Данило Яковлев блогер, журналіст, громадський діяч, учасник бойових дій російсько-української війни

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Хтось грабує Україну, а хтось рятує...

508 4
Хтось грабує Україну, а хтось рятує...

Як мені пояснити побратимам, які зараз захищають Україну від бізнес-партнерів Порошенка (Росії), що ми обов'язково й справедливо покараємо всіх, хто знищував армію своєю корупцією!

Як гадаєте, нашим захисникам приємно спостерігати за друзями Порошенка, які заробляють на армії сотні мільйонів, а вони ризикують життям за 15-25 тис. грн?

Що зробив би професійний головнокомандувач у першу годину, після публікації матеріалу?!

— Терміново кинув за ґрати всіх, кого журналісти звинувачують у корупції;

— Терміново зібрати засідання РНБО, щоб відповідні органи відзвітували перед Країною;

— Призначити службові розслідування у всіх структурах, які повинні були слідувати за корупцією в армії;

— Подякувати або дати премії журналістам, які опублікували ці сенсаційні матеріали, також вибачитись перед Народом, що Держава прогледіла цю схему!

Що ми повинні отримати у кінцевому результаті? Головнокомандувач повинен вийти та заявити: «Я відрубав .... рук, також у всіх конфіскували майно на користь армії, а потім відправили відбудовувати Донбас!».

Може щось забув, але приблизно так...

P.S. Закликаю українців прийти 9 березня о 12:00 годині на Майдан Незалежності і вимагати від влади рішучих дій стосовно фігурантів гучного журналістського розслідування в оборонній сфері країни!

#СвинарчуківПорошенка – за ґрати! 😡