Данило Яковлев блогер, журналіст, громадський діяч, учасник бойових дій російсько-української війни

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Ми агенти Кремля?

2377 29
Ми агенти Кремля?

Я повинен сказати вам правду...

Наша сім’я :

Я – Данило Яковлев – молодший лейтенант, учасник Майдану, проходив службу в полку «Азов», теж з 16 років займається громадською діяльністю.

Кирилл Яковлев – старший сержант, учасник Майдану, проходив службу в полку «Азов», займаюсь з 16 років громадською діяльністю.

Ус Дмитро – наш батько – старшина, учасник Карабаського конфлікту 1990-1991 р., отримав поранення, був у полоні, у 2014 році разом з нами пішов добровольцем у полк «Азов», на даний час він отримав статус інваліда війни та майже втратив слух після контузії.

Геннадій Мясоєдов – наш дідусь – учасник Майдану, волонтер, добровільно їздив на фронт допомагати нашим військовим як хірург, отримав нагороду «Народний Герой України».


У всієї сім`ї є нагороди за Майдан та війну!

Так! Наша сім’я проти розкрадання армії, тому що ми віддали цій війні дуже багато! А скільки віддали Свинарчуки? Ми ніколи не ховались за спинами іншим, а завжди шли першими на ворога. Ми знаємо ціну людським життям. Ми любимо нашу країну та зробимо все, щоб захистити її від мародерів та бандитів. 
Тепер виходить так, що наша сім’я – це агенти Кремля, а Свинарчуки, Букіни, Кернеси, Труханови, Мураєви – це патріоти нашої країни! Ось такі реалії сьогоденної України .😰

Дякую за увагу!
Слава Україні !

Топ комментарии
+11 von Gruz
Так кумедно, коли різні мародери, коли їх хапають за руку, починають волати: "Рятуйте! Мене схопили агенти кремля!" При чому на людей, які, на відміну від них, проти кремля реально воюють.

Владне і навколовладне мародерство є і воно очевидне.

Керуйте державою так, щоби не було чим вам дорікнути. Українців біситься ваше мародерство зі зрозумілих причин. А справжні агенти кремля теж ваше мародерство використовують в своїх цілях.

То може варто відповідати на запитання, а не клєйміть нєістово всіх, хто їх ставить? Запитання резонні.
показать весь комментарий
11.03.2019 17:12
+10 Alina Sadovska
Ви самі відповіли на своє питання. Справу відкрили у 2016 році і гарненько поклали під сукно. І якби не буча, то її з-під того сукна ніколи б не дістали.
показать весь комментарий
11.03.2019 16:51
+6 Роман Гнатенко 2f7e4fe1
і по друге...якщо не дай Боже новий президент (Зе чи Ю) домовиться з Росією про інтеграцію Донбасу в Україну в статусі автономії...як ви вважаєте яке відношення буде до учасників бойових дій, особливо до добровольців? ви станете учасниками громадянської війни...а можливо проти декого відкриють кримінальні справи.
Так що даремно ви котите бочку на Порошенка...він єдиний хто відкрито відстоює інтереси незалежності України.
показать весь комментарий
11.03.2019 16:11