Данило Яковлев блогер, журналіст, громадський діяч, учасник бойових дій російсько-української війни

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Білецький проти Порошенка! Спростовую фейки.

1874 10

Після подій 9 березня в Черкасах в підконтрольних владі ЗМІ та у прихильників Банковій у соціальних мережах почалася чергова вакханалія проти українських націоналістів. В інтернеті згадали про інтерв'ю Андрія Білецького 9-річної давнини, в якому його намагаються зобразити таємним адептом Росії.


«Підкаблучні» ЗМІ взялися змагатися за кращі кричущі заголовки, називаючи Білецького таємним агентом Кремля і прихильником єдності України з Росією, та навмисно не пропонуючи переглянути відео від початку до кінця, щоб розібратися в черговому фейку про націоналістів.

Основним меседжем в інтерв'ю стала фраза Білецького «сепарація від Росії є ідіотизмом». У Нацкорпусу пояснили, що слова лідера партії вирвані з контексту і йдеться про ставлення націоналістів до Росії, після падіння влади Путіна. Білецький закликав не єднатися з Росією, а не ігнорувати російський фактор у політичному житті України. Він заявив, що Україні варто активно впливати на події в Росії, оскільки в іншому випадку росіяни будуть впливати на події у нас (що в принципі відбувається зараз).

У наступному ж реченні Білецький чітко говорить про те, що ми — українці ні в якому разі не можемо говорити про єдину країну, а лише про «проукраїнський» союз держав (конфедерації, блоці), причому з центром у Києві, і що блок цей буде східноєвропейським (а не пострадянським), тобто вже тоді йшлося про Балто-Чорноморський союз.

Відзначимо, що сам російський журналіст Юрій Горський, що розмовляв з Білецьким, критикував дії Путіна, зайняв проукраїнську позицію та емігрував з Росії у 2017 р, попросивши політичного притулку в Литві.


Відео 9-річної йде наперекір життєвому шляху самого Андрія Білецького — політичного в'язня режиму Януковича, добровольця і ​​командира батальйону «Азов», безпосереднього учасника бойових дій, командувача бойовим підрозділом, який звільнив від російських окупантів Маріуполь, Широкине, Павлопіль, Комінтернове (нинішнє Пікуза), Бердянськ, Лебединське, Мар'їнку.

У мережі Інтернет можна знайти безліч інтерв'ю Білецького та його висловлюваннях про Росію. Наприклад, 17 листопада 2017 року Білецький в ефірі одного з телеканалів заявив, що Україні необхідно почекати відповідний момент і напасти на Росію, попередньо послабивши цю країну зсередини.

28 квітня 2016 року в інтерв'ю «Цензор.нет» Білецький розповів про плани Путіна підкорити Україну.

6 липня 2018 року Білецький заявив про те, що реальна можливість повернути українських політв'язнів Кремля — це обміняти їх на "п'яту колону" РФ в Україні, в тому числі і на кума президента Петра Порошенка - Медвечука.

На відміну від чинної влади Білецький та його партія "Нацкорпус" послідовно виступають за визнання Росії державою-агресором на всіх рівнях глобальної політики і світової дипломатії, закликають розірвати Договір про дружбу між Україною і Росією і призупинення всіх відносин з РФ: політичних, торгових, економічних, культурних та ін. В статуті партії Білецького вимагають повернення Донбасу та Криму, виплати репарацій, проведення міжнародного трибуналу над вищими російськими чиновниками, які розв'язали війну проти України.

Разом з відео почали лунати звинувачення на адресу Білецького в расизмі, які виглядають ще більш безглуздими. Саме активісти його партії провели масштабну акцію біля стін ГПУ, де виступили проти екстрадиції з України добровольця з Північного Кавказу, інгуша, мусульманина Тимура Тумгоєва.


На заводі «Атек», де «азовців» готують за стандартами НАТО сержантів для української армії, є величезний банер «Грузинського легіону» і напис: «Свої серед своїх».

В інтерв'ю виданню «Лівий берег» Білецький заявив, що «Азов» - це бойова родина, зі своїми цінностями, де поважають представника будь-якої національності, яке бореться пліч о пліч з українцями проти Росії

Попри все сказане, тролі Банковій називають учасників АТО, які прийшли на мітинг Порошенко 9 березня, «тітушками», а Білецького, в кращих традиціях совка, виставляють «ворогом народу», закликаючи посадити його під арешт.

Кишенькові експерти верещать про те, як розгойдується ситуація і створюється картинка для Кремля, а чинні військові, яким закон забороняє займатися політичною діяльністю, з аватарками «Країні потрібен Порох» засуджують добровольців «Азова», а активистів «Нацкорпусу» називають малолетками.


Галас навколо інтерв'ю 9-річної давнини має на меті одну ціль- затьмарити суть того, що відбулося в Черкасах, коли українські націоналісти прийшли на зустріч з президентом з дуже незручними питаннями - чому ще не у в'язниці Свинарчуки, які крали мільйони з оборонного бюджету України? Чому молоді мажори багатіють внаслідок продажу зброї втридорога? Чому тим, кому обіцяли відрізати руки за збагачення на війні, живуть на волі у своїх заміських віллах?

На ці питання відповідати на Банковій не бажають, покриваючи своїх ставлеників. Громадські активісти та журналісти, ветерани війни і волонтери, люди, які жертвували своїми грошима для армії чекають жорсткої реакції влади, але натомість лише чує чергову брехню, звинувачення у зраді та виття шакалів ...


Топ комментарии
+2 віктор семенюченко
титушки провладні, не плутайте береги
показать весь комментарий
12.03.2019 09:48
+1 Tommy Lee
Непереконливо.
Переконливіше було б, якби він говорив про 20-ти метровий мур заввишки (та 20-ти завглибшки та завширшки) + піраньї з крокодилами в 20-ти метровому каналі + мінні поля + штатна система захисту стартових позицій РВСН уздовж усього кордону з кацапією + перевірка всіх, хто звідти в'їжджає як прокажених. А до всього -- така сама політика в т.зв. гуманітарній сфері щодо кацапії. А також про декацапізацію України. А так: Білецький -- якийсь "корчинський_light", що з запізненням на 20 років повторює байки "корчинського". Але той уже трохи змінився й не озвучує таких дурниць. Аж ось Білецький підхопив все це словоблудіє про "слов'янство".
показать весь комментарий
12.03.2019 09:43
+1 valentyna 7f6f0f14
Спростовую-то что было в Черкассах никак не относится к решить вопросы и посмотреть в глаза. Да и глаза не те вы нашли. Идите к НАБУ, Авакову и др. Не смешивайте ответственность чиновников по должности и не вешайте все на президента. Что значит Нацкорпус в Черкассах я знаю. Спросите какой результат в помощи инвесторам Фореста? А потом и поговорим и кстати-финансирование от кого идет ибо не верится в идею без подпитки.
показать весь комментарий
12.03.2019 10:55