Анатолій Кравчук експерт зі стратегічних комунікацій та інформаційних технологій

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Порохобот – то зло страшне для України

653 5
кравчук

Остання серія розслідування Бігуса чітко довела – ніякої реформи в правоохоронній системі країни в останні роки, насправді не відбулося.

Всі, нібито незалежні один від одного і від Президента водночас правоохоронні органи та структури, попри свою "незалежність", натомість об'єднані в одну потужну систему, яка називається – корупція.

Більш того, вся ця система на 100% зав'язана на Президента, який має безпосередній вплив на неї через ретельно розставлених на ключових постах – "своїх людей", яскравим прикладом чого є кум сім'ї Порошенко, генпрокурор Юрій Луценко.

От і виходить, що на головній людині в країні, яка мала б боротись з корупцією, все замикається і замість боротьби, ми п'ятий рік поспіль спостерігаємо лише майстерне кришування цієї справжньої біди для нашої країни.

Отже, пан Бігус яскраво показав справжню ціну гучних заяв Президента, за якими насправді, жодних реформ немає, не було і, що саме страшне, ніколи й не буде, в разі, якщо відбудеться кінець світу і Порошенко, якимось чудом, ні навіть не переможе, бо це просто неможливо, скажімо, якщо, якимось чином спроможеться залишитись при владі.

Саме тому, виходячи з сказаного, після усіх цих гучних викривальних оприлюднень командою Бігуса, лише справжні моральні покидьки, або по справжньому, розумово покалічені люди, й далі можуть, закриваючи на весь цей жах очі, продовжувати щось там варнякати за свого ідола Мамону та за його владу крадіїв і корупціонерів, за цих всіх вишеватних злодюг на чолі так, як то не сумно визнавати, як то не мерзотно усвідомлювати, але ж, на чолі з чинним Президентом, гарантом наших Конституційних прав і свобод.

Називатимемо врешті речі своїми іменами, бо казати, що він нічого не знав, то значить продовжувати мерзотно брехати один одному, а те, що вони, порохоботи, це й на далі робитимуть, принаймні у мене, нема жодного сумніву, як і немає вагань, що люди, підкреслюю, нормальні люди, а порохоботи сюди принципово не відносяться, так от всі нормальні люди, навіть ті, хто ще по якимось причинам вагався, зараз, ну просто не повірять в цю їх брехливу маячню, у це пусте передвиборче базікання, яке вже схоже на лайно.

Але ж вражає інше.

Наскільки ж треба бути бездуховною потворою, та просто навіть злочинцем і реальним, підкреслюю, реальним зрадником свого народу і держави, всіх тих наших хлопців, наших воїнів – живих та мертвих, вбитих та закатованих, тих хто воював, і хто досі сидить в сирих та холодних окопах, щоб продовжувати зараз агітувати за Порошенко, за людину, заслуга якого лише у тім, що примудрився створити надпотужну систему, якої навіть Янукович може позаздрити, систему заробляння надприбутків на війні, на крові своїх побратимів та співгромадян, на гірких сльозах вдовиць та відчаї матерів, вдало прикриваючись своїм, насправді – бізнес партнером Путіним, який так само робить теж саме, один в один, перебуваючи лише по іншу, по ту сторону лінії розмежування, на якій, аби не кожного дня прості українці і росіяни вбивають один одного, заради фантастичних статків, заради мільйонів цих двох.

Завжди казав – вата і вишивата, по суті своєї ментальності насправді тотожні і різниця, лише в ідеологічному забарвленні, але люди з обох боків – пропащі, бо не здатні до свідомого роздуму, бо ментально сліпі і одурманені пропагандою.

Тому й виходить, порохобот то і є по суті зразок махрової вишиватності і він, або справжня довбня, бо ж не розуміє, що творить, або ж страшний злочинець, бо навпаки, прекрасно усвідомлює, що чинить, зумисно йдучи на брехню, маніпулюючи свідомістю співгромадян, заради власної корисної мети та створення умов для процвітання в країні корупції, що роздирає її з середини і гальмує розвиток у будь якій сфері.

Але в будь якому випадку, порохобот то зло для України – страшне та мерзотне, до якого навіть доторкнутись бридко, бо там панує енергія чуми, там все в проказі.