Данило Яковлев блогер, журналіст, громадський діяч, учасник бойових дій російсько-української війни

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Як поліція виконує незаконні накази!

359 1

У мене з'явився відео підтвердження, як поліція виконувала незаконні накази керівництва Міністерство внутрішніх справ. Працівники поліції безпідставно зупиняли автобуси та автомобілі Національного Корпусу, які їхати з Києва до Черкас на зустріч до Порошенко...

Відео тут: https://youtu.be/YaJKTUkAOaA

Поліція умисно намагалися не пустити громадян до Черкас, тим самим порушували статтю 33 Конституції України:
Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.

Додаткові статті, які водій згадує у відео, щоб ви все зрозуміли!
Стаття 19 Конституція України 2013: статті Конституції України
Правовий порядок в Україні грунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише, на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Стаття 31. Превентивні поліцейські заходи
Частина 2: 2. Під час проведення превентивних поліцейських заходів поліція зобов’язана повідомити особі про причини застосування до неї превентивних заходів, а також довести до її відома нормативно-правові акти, на підставі яких застосовуються такі заходи.

Стаття 35. Зупинення транспортного засобу
Частина 2: 2. Поліцейський зобов’язаний поінформувати водія про конкретну причину зупинення ним транспортного засобу з детальним описом підстави зупинки, визначеної у цій статті.