Андрій Тарасенко член Проводу НВР «Правий сектор», голова Політичної Партії «Правий сектор»

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

До Дня Добровольця

404 4
До Дня Добровольця

У збройній боротьбі має значення кожна сила, що служить визволенню України-Русі з-під впливу Московщини.

Мужньо б’єш ворога? Заслуговуєш на повагу! Ось просте і зрозуміле мірило ставлення до воїнів.

Це усвідомлюємо ми, але не спішать усвідомлювати люди системи. У своїх розмовах на публіку вони довгий час намагаються знеособити добровольців, маніпулюючи цим поняттям, як заманеться. «Добровольці? Он хлопці добровільно пішли на службу в підрозділи МВС або ЗСУ, добровільно зголосились у військкомати. Ось це і є добровольці!»

Не применшуючи заслуг тих, хто пішов за покликом серця на війну у складі Збройних Сил чи підрозділів МВС та НГ, хочемо звернути увагу суспільства та влади на наступне.

ДОБРОВОЛЕЦЬ – це учасник військового добровольчого формування, яке було САМООРГАНІЗОВАНЕ для захисту незалежності та територіальної цілісності України, бійці якого без зарплат, пільг, соціального захисту, державного забезпечення та нагород взяли в руки зброю та стали на захист України. Саме так слід сприймати дане визначення від 2014 року, коли українці шокували світ чудесами самоорганізації та взаємодопомоги.
Яскравим прикладом самоорганізації, жертовності, безкомпромісності та самопосвяти, як на фронті, так і в тилу, є Добровольчий Український Корпус «Правий сектор».

Діюча влада переписує історію так, як їй зручно, забуває Героїв, підмінює поняття.

Шануйте справжніх, пам’ятайте правду, вітайте Героїв з їхнім Святом!