Цензор.НЕТ

12.03.19 18:31

Жванецький не уявляє своєї, можливо останньої ролі

Отже,

Михайло Жванецький – громадянин РФ, народний артист України, заслужений діяч мистецтв росії, почесний громадянин Одеси,-

зібрався з гастролями в Україну.

Концерти анонсовано 16 - 21 березня в Києві та Одесі.

Може ця подія виглядала б штатною, але напередодні свого візиту Жванецький отримав від путіна  орден  «За заслугі пєрєд отєчєством». Нагороду артист отримав без усяких вагань та власних заяв, хоча кількість жертв російської агресії проти нашої Держави вже близько 13 тисяч.

Буде доречним нагадати і про військовополонених українських моряків, які вже понад 100 діб знаходяться в неволі і частка з них теж – одесити.

За таких обставин приїзд метра сатири в Україні сприняли м’яко кажучі «не дуже» і зажадали хоч деяких пояснень. Але коли вони пролунали, проблематика увійшла на новий рівень.

Так, Жванецький в коментарі телеканалу "Россия24" заявив що «Одеса це не росія і не Україна. Це окрема країна…»

Тут почуєте:

https://www.youtube.com/watch?v=-V3NSblKhYs&t=289s

Звісно, що при згадуванні  «окремої країни» виникає  тільки одна уява - «Одеська народна республіка».

Може хтось скаже на кшталт – та не звертайте уваги, у діда вже трохи маразм, в 1934 році ж народився і т.п.,  але…деталі мають значення.

Такі висловлювання містять реальні ознаки неповаги до України та  її державності в існуючих кордонах. А це вже питання національної безпеки.

Зрозуміло, якщо Жванецький мовчить щодо агресії РФ проти України то це можна сприймати як його згоду з позицією офіційного Кремля. Він давно перетворився в звичайного носія «руского міра» та розповсюджувача ідеології  «одін народ-одна історія».

За таких обставин Михайлу Жванецькому не місце в Україні. Підстави для заборони в'їзду -  в наявності, що в даному випадку є компетенцією СБУ.

Але загроза ще глибша.

Жванецькому (як уособлювачу «руского міра»), росією може бути заготовлена роль Франца Фердинанда для дестабілізації обстановки напередодні виборів Президента та подальшої активізації агресії.

РФ давно шукає привід для продовження своїх намірів проти України. Особливу актуальність це набуває в умовах, коли промосковські сили явно не здобувають можливостей реваншу після президентських виборів.

Тобто спецслужби РФ  можуть організувати вбивство Жванецького  на нашій території та звинуватити в цьому офіційний Київ.

Зрозуміло, що вищевказаний розвиток подій це тільки припущення. Але погодьтеся, краще залишити одного вечора на самоті  засмученого  російського громадянина Труханова, чим отримати цілком ймовірний сценарій дестабілізації обстановки в Україні.

До речі, про інший можливий сценарій активізації війни РФ проти України вже якось розповідав тут:

https://amp.censor.net.ua/blogs/3103158/kreml_v_poshukah_frantsa_ferdinanda_vyina_neminucha


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику