Богдан Яременко Голова правління Майдан Закордонних Справ, депутат, народний депутат (партія "Слуга народу"), голова Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Про рішення Меджлісу підтримати на виборах Порошенка

520 3

Довго думав, писав, витирав і писав знову пост про рішення Меджлісу підтримати на виборах Порошенка.

Власне кажучи, не про саме рішення. Я хочу сподіватися, що воно вимушене і не принесло особливого задоволення щонайменше частині тих, хто його підтримали.

Чому вимушене? Бо після окупації Криму киримли отримали доступ до малюсінської частини владного ресурсу. Але і за це є ціна. І, думаю, не бракує охочих нагадати.

Болить спроба мотивувати це рішення... Власне, формулювання... В стилі "темників" Банкової: є лише Порошенко і Путін. Ну, не прямо аж так, але у формі, що є похідною - Порошенко найбільш "заукраїнський" і "закримськотатарський".

Важко дається текст, бо відчуття відповідальності за долю киримли в нашій спільній країні тисне і примушує бути дуже обережним.

Тому нічого більше і не напишу.

Але для моїх друзів признаюсь - багато років після цього, коли чутиму згадку про Меджліс я подумки (а може і не подумки) запитуватиму себе (а може і не лише себе) - про який Меджліс йдеться? Той, для якого важлива доля киримли, чи той, що частина агітаційного департаменту БПП?