Данило Яковлев блогер, журналіст, громадський діяч, учасник бойових дій російсько-української війни

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Порошенко vs полк «Азов»! Важлива новина.

2850 16
Порошенко vs полк «Азов»! Важлива новина. Порошенко приїхав до полку «#Азов», щоб попіаритись та розповісти про свої «досягнення». Але він не очікував, що Азовці не будуть з ним вітатися! На вигук Порошенка «Слава Україні» Азовці не відповіли! Відео прес-служби Порошенка (у мене на фейсбуці) спеціально починається з його монологу. На відео не показано, як добровольці ставлять гаранту питання,відповіді на які вимагає уся країна: 1) Коли покарають Свинарчуків? 2) Чому Дмитро Кухарчук отримав 2 місяці домашнього арешту за те, що він хотів поставити Порошенку запитання? 3) Чому досі не покарали вбивць Майданівців? Наші побратими розповідають, що Порошенко почав кричати та просити всіх вимкнути камери! ! Якщо не вірите словам, уважно подивіться на фотографію, де добре видно, як Азовцям «приємно» стояти поруч з мародером! А зовсім скоро буде цікаве відео, яке не вирвано з контексту... Хочеться нагадати Порошенку та Порохоботам, які піарять подію, що все це було заборонено законом: У військових частинах (формуваннях) та в установах виконання покарань і слідчих ізоляторах передвиборна агітація обмежується. Відвідання військових частин (формувань) та установ виконання покарань і слідчих ізоляторів окремими кандидатами на пост Президента України чи їх довіреними особами забороняється. Зустрічі цих осіб з виборцями організовуються відповідними окружними виборчими комісіями разом з командирами військових частин (формувань) або керівниками установ виконання покарань і слідчих ізоляторів з обов'язковим повідомленням не пізніш як за три дні до дня зустрічі усіх довірених осіб кандидатів на пост Президента України у відповідному територіальному окрузі. — ч.2 ст. 64 ЗУ "Про вибори Президента"
Топ комментарии
+7 Сергей Кузнецов d0aef38d
Целый полк "рук Москвы"? Ужос( Свыня пообещала рубать?(
показать весь комментарий
14.03.2019 20:41
+7 Vladyslav Namram
Да уж, фотка убийственная. На мародера никто и не смотрит. А он щебечет там своё. Это не поздравление. Это тяжелая обязанность слушать мальдивского главнокомандующего.
показать весь комментарий
15.03.2019 00:08
+3 South Wind
Порошенко vs полк «Азов»! Важлива новина. - Цензор.НЕТ 3031
показать весь комментарий
14.03.2019 23:11