Анатолій Кравчук експерт зі стратегічних комунікацій та інформаційних технологій

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Президентський тур Порошенко перетворився на "Тур ганьби"

1204 4
кравчук

Передвиборча кампанія має й свої специфічні переваги – вона загострює внутрішні стосунки, які протягом п’яти років перебувають в сплячці, але саме в цей час, ми можемо бачити, як саме, люди відносяться до чинного Президента, а фактично й до влади, на яку він, як би там не було, має безпосередній вплив.

Погляньте на це фото зустрічі Порошенко із своїми виборяцями, воно дуже красномовне. І це лише нацгвардійці, які щильним кільцем відділяють сцену гаранта від народу, з яким ніби то він приїхав поспілкуватись.

Це чимось нагадує зону і адміністрацію колонії, серед якої несподівано для всіх з’явився зальотний, із вищого штабу генерал, тому й його ретельно охороняють від тих злих зеків, яким, з одного боку абсолютно байдуже, про що він там верзе і чого він взагалі сюди приперся, а з іншого – вони просто можуть, задля забави, не внятно пошуткувати, чим сильно перелякати того зальотного і знаючи це, адміністрація колонії його ревно охороняє, аби той з переляку не наробив в штани, коли, хтось з посідєльців смикнеться різко і кине бухоня хлібу в його бік з криком – бомба!!!

Насправді, Президентський тур Порошенко в останній тиждень без перебільшення перетворився на "Тур ганьби".

Згадайте Черкаси, Чернігів, Житомир, Луцьк – всюди, де б він не приїхав його зустрічають з плакатами і криками: "Порошенко – очільник корупції", "Порошенко – порушник Конституції".

От і Закарпаття зустріло його відповідно, про що свідчить відео від звичайного українця із Закарпаття, які хотів зустрітись з Президентом і задати йому прості питанні, про що він по простому от так по житєйськи розказує: "Ви знаєте, сьогодні наш гарант Мальдівський перебуває на Закарпатті з робочим візитом. Ми неодноразово їздили в Київ, що б з ним зустрітися, сьогодні ми маєм можливість з ним зустрітися, але нас з ранку поблукували під хатами прдставники СБУ та інших спецпідрозділів. Нам зараз будуть давати купу повісток, у нас зараз будуть шукати зброю, нас вже визивають на допити по різним справах.

Сьогодні президент у Закарпатті, мали йому сказати г@ндо..ві... Ми не хочемо його вбивати, але г@ндо..на запитати, чому він продав нас із вами, я думаю треба…".

Насправді, з одного боку, то все, дуже добре і справедливо, коли само життя показує, що за все треба відповідати, і якщо ти три роки підряд лише крадеш і займаєшся виключно особистим самозбагаченням, то чого ж дивуватись, що люди не хочуть бачити тебе наступні п’ять років на посаді очільника держави.

Але з іншого, то катастрофа. Коли людей пресує СБУ і інші правоохоронні органі лише за те, що ті хочуть зустрітись з гарантом з єдиною метою цитую – "але г@ндо..на запитати, чому він продав нас із вами", а їх за це просте питання починають викликати на якісь там липові допити, то я в котре запитую, у чім різниця між цим очільником і його попередником, у чім???