Цензор.НЕТ

18.03.19 14:26

НЕ СПІВПРАЦЮВАЛИ ІЗ ЯНУКОВИЧЕМ ЖОДНОГО ДНЯ...

НЕ СПІВПРАЦЮВАЛИ ІЗ ЯНУКОВИЧЕМ ЖОДНОГО ДНЯ...

На цей час зареєстровано 39 кандидатів на посаду президента України. Мене цікавлять ті, що позиціонують себе як військові. Просто тому, що країна воює шостий рік. І далі-більше зрозумло, що повернення окупованих територій відбудеться тільки військовим шляхом. Таких кілька. Проте, є один, що не взяв участь в АТО та ООС жодним чином — це  єкс-очільник Міноборони України Анатолій ГРИЦЕНКО. Так сталося, що я багато писав саме про нього. Головним чином тому, що саме мене, коли я працював на телеканалі «К1», ставили на зйомки процесу утилізації боєприпасів, техніки та озброєння Української Армії. Міноборони тоді очолював саме Анатолій Степанович ГРИЦЕНКО. Тому моє негативне ставленням до цього громадянина є особистим. Кілька ротацій в АТО добровольцем дають мені на це право. Проте, заздалегідь попереджаю читача про це. Якщо ви є прихильником ГРИЦЕНКА — все це не вам.


Команда кандидата


Якщо подивитися мої публікації, то інформаційно топив я особисто Анатолія ГРИЦЕНКА. Причому робив це так, що його команда підозрювала мене у тому, що я співробітник САДОВОГО. Якщо цей вже колишній кандидат трохи на цьому хайпі заробив грошей, я не в претензії, хоча й не поділився. А от команду ГРИЦЕНКА я не чіпав до цього часу. На  неї  звернув увагу випадково. Навіть не так — звернув увагу на кілька ефірів на його користь. І на прізвища тих, хто рекламує цю «яскраву політичну квітку» та його «команду професіоналів». І першим був Іван АПАРШИН. Щоб ви розуміли, що це за полковник — саме таке звання він має у ЗСУ — треба знати про нього лише три факти: 


  1. Він не провів жодного дня в зоні АТО (ООС) як військовий або волонтер.


  1. Він (безпосередньо!) відповідав за оборонну політику в уряді Януковича-Азарова в період з 2010 по 2014 рік. Тобто за катастрофу 2014 року він несе пряму і, чомусь, не кримінальну відповідальність.


  1. І саме його пропонує Анатолій ГРИЦЕНКО на посаду Міністра оборони України, якщо стане президентом.     


Другим учасником його «команди професіоналів» — пишу за алфавітом — є Денис БУГАЙ. Все, що наберете про нього — що він адвокат. Непоганий адвокат, зауважу. А ще, у період з 2012 по 2013 рік — він був юридичним консультантом компаній Сергія КУРЧЕНКА. Тобто — це припущення — наглядовою особою від групи «Арцингер». А оскільки до цього він ще є і членом наглядової ради UMH Group, то його рівною мірою можна вважати «наглядовим» і від колишнього Голови Адміністрації Президента України Бориса ЛОЖКІНА. А ще він зять генерала СБУ Сергія ГАНЖИ.


Отже, генерал-майор СБУ Сергій ГАНЖА. Все, що треба знати про нього, ви прочитаєте самі. А я лише додам, що саме його обґрунтовано підозрюють у розробці та керуванні злочинною спецоперацією під кодовою назвою «Бумеранг». Коли зі звірячою жорстокістю було вбито (спалено живцем!) у київському Будинку Профспілок щонайменше двох поранених. Штурмова група, що їх знайшла, після «експрес допиту» — приклад такого «допиту» подивитесь тут — закатованих, ще живими, занесла у приміщення, що вже займалося вогнем. Звідки знаю? Пожежники, що гасили Будинок Профспілок були свідками цього. Один з них був зі мною в АТО. Цікаво, чи опитані вони слідством по цьому факту?..  

  

Хто у нас там далі у його «команді професіоналів» і особисто відданих Анатолію ГРИЦЕНКУ? А далі у нас ще один генерал СБУ Віктор ТРЕПАК.


Що відомо про нього, окрім того, що він головний PR-ник Анатолія ГРИЦЕНКА? А відомо, серед іншого, що з червня 2009 року по вересень 2011 він був начальником управління Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України. Пробачте, але це називається саме так.


У цей період росіяни почали розгортання терористичної мережі у Криму та на Українському Донбасі. І головною опорою мережі була організована злочинність.


Потім пішов на підвищення, і з вересня 2011 по січень 2012 Віктор ТРЕПАК очолює Управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України. Це ж як треба «виконувати» свої обов’язки, щоб радник Віктора ЯНУКОВИЧА, Голова СБУ, генерал-полковник Ігор КАЛІНІН  підвищив на посаді? А що треба робити (не робити?), щоб твоїй кар’єрі сприяв останній керівник СБУ часів ЯНУКОВИЧА, офіцер російської спецслужби Олександр ЯКИМЕНКО? Це не риторичне запитання. Коли чотири управління СБУ перейшли на бік ворога, їхні представники (одразу!) отримали відповідні звання у ФСБ . А дехто навіть із підвищенням. Враховуючи спецперевірку кандидатів тривалістю п’ять-сім років — скопіювали кадрову політику КДБ СРСР — співпрацювати із ворогом вони почали у період 2007-2009 років. Чи знав про це очільник ВБ СБУ Віктор ТРЕПАК? — ось це вже питання риторичне.


А тепер уявіть собі цю «команду професіоналів» керівниками України, що боронить себе від Росії?.. Уявіть їх очільниками її Міноборони, МВС та СБУ?.. Від цієї «команди» вже тхне мерцями.     І наостанок трохи про Закони України


Є такий Закон України «Про очищення влади».  За ним діє заборона «окремим фізичним особам обіймати певні посади (перебувати на службі, крім виборних посад) в органах державної влади та органах місцевого самоврядування»... 


Кому нудно читати текст самого Закону, бо забагато сторінок — дам кілька ключових цитат:
Тобто маємо факт: кандидат у Президенти України вже сьогодні нехтує визначеною законодавством забороною. Адже у разі свого обрання Президентом України, ГРИЦЕНКО обіцяє призначити на посаду Міністра оборони України Івана АПАРШИНА, а Головою СБУ — Віктора ТРЕПАКА. Перший у період перебування Віктора ЯНУКОВИЧА при владі обіймав посаду керівника Управління оборонної та безпекової політики Кабінету міністрів України, а другий,  відповідно, очільника Служби внутрішньої безпеки Центрального апарату СБУ.


Очевидно, що головою Адміністрації Президента за таких умов має стати Сергій Льовочкін


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику