Сергій Пархоменко директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

#Україна_понад_усе

200 0
#УкраїнаПонадУсе

31 березня ми будемо голосувати на президентських виборах. Але цей пост не про те, кого і чому варто підтримувати. Мова про те, щоб не втратити державу після 31 березня.

Кандидати грають в небезпечну гру. В хід ідуть силові структури, брудні технології; для досягнення мети кандидати готові мусувати питання фальсифікацій, вони готові зривати виборчий процес, якщо побачать, що результат народного волевиявлення не відповідає їх очікуванням. Далі можливі масові протести, блокування органів влади, делегітимізація державних інституцій, хаос в управлінні, чим неодмінно скористається держава-агресор.

Але цьому сценарію цілком можна запобігти! Україна вистоїть. Вистоїть, якщо у кандидатів та членів їх команд здоровий глузд візьме гору над політичними амбіціями! Ми як активне громадянське суспільство закликаємо всіх без винятку кандидатів: не лізьте в авантюри, не піддавайтеся спокусі використати силовий ресурс проти опонентів, не скликайте штучні "майдани", не давайте приводу путіну вашими руками поховати нашу державність!

Ще раз наголошу: 31 березня ми маємо обрати не якогось конкретного політика. Ми маємо обрати Україну! Й іншого бути не може: або "рускій мір" і руїна, або поступ, прогрес, перемога.

Державність - понад політичними інтересами!
Україна - понад владою та егоїстичними амбіціями!