Цензор.НЕТ

24.03.19 23:31

ПОКАРАННЯ ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧА ЗА ЗАКОНАМИ ВОЄННОГО ЧАСУ

  В Україні багато спеціалізованних воєнних підприємств, які входять у засекречений державний концерн Укроборонпром, але, на жаль, вони доведені до напівзруйнованого стану. За 5 років концерн не подбав про їх технічне оснащення та інтенсивний режим роботи. Досі, в годину війни, увесь воєнно-промисловий комплекс (ВПК) діє на комерційних засадах, коли пріоритетом є прибуток концерну, а не виконання зобов`язань перед армією. Зрозуміло, що при такій системі роботи оборонного комплексу підприємства намагаються продати армії продукцію за завищеними цінами і мінімальної якості. До того ж розподіл концерном замовлень між виробниками далеко не прозорий та не завжди об`єктивний, тобто такий, який завантажує не найпотужніші та не найбільш модернові виробництва. Так, з`ясувалося, що найкращими воєнними підприємствами  в останні 5 років стали «Богдан»  (хоча є відомий на півсвіта КРАЗ) чи «Ленінська кузня», а не верфі на березі Чорного моря, які були найпотужнішими у радянські часи. І відомо з якої причини – їх афілійованим власником є Порошенко. Укроборонпром, отримуючи гроші з державного бюджету, розпоряджається ними на свій розсуд і, як ми дізналися в останні  тижні, купує і техніку, і комплектуючі до неї за штучно завищеними цінами. Це і є мародерством коштів оборонного бюджету. Так ніколи не вистачить фінансування, хоча люди готові ділитися з армією останньою копійкою! І за такої організації барижної воєнної промисловості ми ніколи не зможемо пересилити ворога. Така організація  є воєнним злочином, а не ухилянням від сплати податків,  як це намагається представити генеральний прокурор.

  Чому за 5 років кровопролиття не відновлена і не нарощена потуга ВПК? Чому виробництво усіх комплектуючих для нашої зброї не освоєно нашою оборонною промисловістю? Кому це потрібно і кому це вигідно? Тільки Москві. Кому вигідно експортувати в Саудівську Аравію найкращі зразки української  зброї (танки Булат, новітні атакувальні дрони та інше ), не поставляючи її на Донбас? Хто зацікавлений закуповувати у Росії комплектуючі до танків радянської епохи, поставки яких можуть бути зупинені у будь яку хвилину? Чому немає військової прийомки продукції на оборонних заводах, що дало б змогу поставляти потрібну техніку і потрібної якості у конкретні бойові підрозділи? Хто відповість  за поставку на фронт некомплекту і доукомплектування воєнної техніки на місці, на коліні? Це - злочин. Багаторазові підриви величезних складів зброї без розслідування, звинувачення та покарання, без жодних висновків. Що це, як не злочин? Усе це робить наші Збройні Сили слабкими і неспроможними покарати ворога, щоб нам не розказував на кожному перехресті головнокомандувач про побудову однієї з найсильніших армій у світі.

  І навіщо нам злодійкуватий Укроборонпром разом з РНБОУ, яке покриває мародерів? У часи війни усе воєнне виробництво, а також замовлення високоточної зброї з-за кордону доцільно перепідпорядкувати міністерству оборони, а головнокомандувач повинен керувати штабом без корумпованих посередників з РНБОУ.

  Те, що відбувається в армії та у ВПК свідчить про небажання Порошенка підняти нашу обороноздатність і добитися закінчення війни з поверненням захоплених ворогом територій. Йому це вигідно. Він наживається на війні, допомагає Путіну затягувати владарювання Кримом і Донбасом, а той у свою чергу не проводить жодних активних бойових дій, аби не зіпсувати картинку про «досягнення» Порошенка. Усе це бачать з середини ті, хто на передовій. Наслідком є небажання продовжити службу в армії 30 тисяч контрактників і під вогонь зараз ставлять недосвідчену молодь. Він вішає локшину на вуха українцям про рішення проблеми дипломатичним шляхом, в той час як ніяких дипломатичних контактів у міжнародному форматі немає вже 2 роки.

  З ним на Заході ніхто не хоче мати справу. Призупинена ( з боку країн Євросоюзу) чи обмежена (США)  воєнно-технічна допомога. Литва заморозила свої ініціативи надати нам допомогу по відбудові Донбасу за прикладом Плана Маршала. Порошенка визнали найбільшим корупціонером-чиновником у світі, і, нарешті, вказали, що йому особисто війна вигідна. І що усе так йому минеться? За злочини він повинен понести покарання і судити його необхідно буде за законами воєнного часу. Суспільство має вимагати це. І нам потрібен новий рішучий президент. За сьогоднішнім розкладом, таким президентом є Юлія Тимошенко.

 


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику