Цензор.НЕТ

25.03.19 15:14

Хто і навіщо затикає рота Степану Хмарі

пр,конституция,хмара

Хто такий Степан Хмара, думаю нікому розказувати не треба. Це людина легенда, той, хто мав сміливість в радянські часи боротись за Україну, за що й був засуджений до 7 років ув'язнення в таборах суворого режиму та 5 років заслання. Покарання відбував у таборах на Уралі для політв'язнів, де за непримириму й скорену позицію відсидів 306 діб карцеру.

І от, ця людина, для якої Україна то не є, як для одного з президентів, місце для відпрацювання корупційних схем на війні та його власного бізнесу, а то, в буквальному сенсі – його життя, так от, декілька дів тому Степан Ількович зробив заяву для українців на передодні виборів: "Сьогодні піде мова про президентські вибори. Найбільша загроза на нинішних виборах – це відчайдушне намагання Порошенка будь-що втриматися при владі ще на один термін. Оскільки після того, що Порошенко накоїв в Україні за п’ять років, така мета на демократичних виборах недосяжна, то задіяна грандіозна індустрія фальсифікацій виборів, що забезпечена організованою злочинною групою Порошенка.

А тепер нагадаю нашим співвітчизникам, ким насправді є Порошенко: який з нього "головнокомандуючий", захисник України від Путіна.

Відразу після виборів, подруга Путіна звела двох президентів в Нормандії. Там у них була кількагодинна розмова. Після повернення, Порошенко оголосив нібито свій "мирний план" ( насправді план Путіна). Спочатку Порошенко оголосив тишу на тиждень. Потім продовжив ще на тиждень. Дванадцятого червня на територію України ввійшли перші російські танки. Це була перевірка чи Порошенко дотримав слова.

Далі росіяни почали заводити артилерію, ракети, бронетехніку, інші озброєння. Військова розвідка забила на сполох. Військові були налаштовані наносити удари по росіянах, якщо ті заходять на територію України! Команда ж Верховного – тиша…..

Тепер чітко зрозуміло, для була потрібна тиша – подарунок Путіну від Порошенка. Згодом було обміняно Донецьк на Слов’янськ. Бандформування Гіркіна-Стрелкова покинули Слав’янськ і спокійно, кілька годин, відкритим степом, колона з танками і бронетехнікою пересувалася в Донецьк, який спокійно зайняла. Воля Верховного головкома: не стріляти!".

Далі Герой України пан Хмара згадує Іловайськ, Дебальцево, зазначаючи, що "розгром українських військ у Іловайську був спільно підготовлений Путіним і підлою зрадою Порошенка".

Згадав також пан Хмара і про страшенну корупцію на крові заявивши у зверненні6 "тут наведені лише деякі приклади мародерства. Порошенко вибудував цілу мафіозну систему управління, підім’явши під себе парламент, суди, СБУ, на вершині якої опинився сам Порошенко. Правова система зруйнувалася, закони не діють. Така ситуація загрозлива для існування держави".

І як висновок, Хмара підсумовує: "Головним дестабілізуючим фактором в державі стала поведінка Порошенка. Внутрішня система, яку створив президент і його змова з зовнішнім ворогом України Путіним є грізною загрозою для існування Української держави. Цю систему потрібно невідкладно змінювати. Починати потрібно з відсторонення Порошенка від влади, через недопущення переобрання його на другий термін і, потім, притягнення до кримінальної відповідальності. За таких умов стане можливим проведення чесних та демократичних парламентських виборів.

Шановні українці, пам’ятайте:

Хто голосуватиме за Порошенка на виборах свідомо чи несвідомо стане співучасником в його злочинній діяльності.

Прислухайтеся до цієї перестороги і разом захистимо нашу державу від катастрофи!"

Звісно, ці слова не є медом на вуха діючої влади, бо принципово відрізняються від того, що верзуть порохоботи Президента, усіляко намагаючись спотворити дійсність, але ж саме цікаве в тому всьому, що після цього звернення, сторінка Степана Хмари у ФБ була заблокована.

Ви уявляєте, до якої ступені "демократії" ми докотились, якщо нашим героям, які відсиділи за Україну в радянських таборах, яким затикали рота в свій час комуністичні злодії нині так само затикає рота діюча влада.

Так в чому різниця між злочинним комуністичним режимом і діючою владою, якщо і ті і ті так бояться правди від Героя України Степана Хмари?

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику