Цензор.НЕТ

27.03.19 13:54
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

"Незаконний перетин кордону" Медведчуком? А про розв'язання агресивної війни проти України знов забули?

Юрій Віталійович знущається? Завів провадження проти Медведчука за незаконний перетин кордону? Really???? Медведчук перетнув кордон поза межами пункту пропуску або з підробним паспортом? Бляха! Та у вас же прослушка Глазьєва є (як доказ в суді по Януковичу), де Глазьєв із Затуліним розмовляють, що Медведчук просив «свою людину» Коровченка в акупаційний Уряд Криму призначити. «Он полностью на наших позициях» - Глазьєв про Медведчука. А скільки перемовин у вас є, які ми не чули? А нагадати, що Глазьєв разом з Медведчуком в 2013 по всьому Сходу та Півдню України проїхали з пропагандистським туром, а потім в Києві з путіним засідали. І Глазьєв в розшуку по 437 ст - розв’язання агресивної війни проти України. І Медведчука потрібно по цій статті притягати, як співучасника. А його політ - це черговий доказ цієї співпраці. А не «незаконний перетин кордону». Ми зареєстрували заяву в СБУ, де виклали всі ці факти. Тиждень не можемо додзвонитись, щоб дізнатись, чи внесли в ЄРДР. (фото заяви за посиланням https://www.facebook.com/karp.dmitriy/posts/2375944105802073)


Йолопи на марші, а не «незаконний перетин кордону»! 
Юрій Віталійович нехай відкриє флешку із прослушкою Глазьєва, яка десь в нетрях ГПУ лежить, а не переводить стрілки на прикордонників. Хто всрався? Невістка! 

Ми навіть зняли фільм, який вийшов на Телеканал ATR та провели прес-конференцію, на якій чітко роз’яснили свою позицію та розтлумачили зміст заяви. 
https://www.facebook.com/1320362214685138/posts/2122123337842351?sfns=mo

ПС: ««Стаття 332-2. Незаконне перетинання державного кордону України

1. Перетинання державного кордону України з метою заподіяння шкоди інтересам держави або особою, якій заборонено в’їзд на територію України, або представниками підрозділів збройних сил чи інших силових відомств держави-агресора у будь-який спосіб поза пунктами пропуску через державний кордон України або в пунктах пропуску через державний кордон України без відповідних документів, або за документами, що містять недостовірні відомості, -
карається позбавленням волі на строк до трьох років.»

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику