Цензор.НЕТ

27.03.19 17:25

Міжнародний конкурс Social Impact Award: як долучитися.

Українська Соціальна Академія запрошує молодих соціальних підприємців подати заявку на конкурс Social Impact Award (SIA). Це найбільший в Європі міжнародний конкурс ідей соціального підприємництва, який одночасно проводиться у більш ніж 20 країнах світу. 

Програма складається з декількох етапів.

Перший етап відбору:

Оформлення заявки, яку можна подати до 1 травня 2019 р. на онлайн-платформі SIA. Кращі 30 проектів безкоштовно пройдуть акселераційну  програму по запуску бізнесу: складання індивідуального плану розвитку, робота з ментором, консультації з експертами і нетворкінг з спільнотою соціальних підприємців.

Другий етап відбору – захист проектів,  презентація результатів акселерації членам журі. Три найкращі проекти отримають приз 50 000 грн. і квиток на міжнародний саміт в Києві, де зберуться переможці Social Impact Award з 24 країн.

До 1 травня пройдуть SIA Демо Дні, які допоможуть підприємцям визначитися з ідеєю проекту і скласти якісну заявку на участь:

Дніпро – 9 квітня, вул. Гоголя 26, Gogol Hub
Запоріжжя – 13 квітня, вул. Гагаріна 3, Edison Space coworking
Краматорськ – 17 квітня, вул. Марата 8, Geek Bunker
Київ – 20 квітня, вул. Стрілецька 7/6, офіс УСА

Подати заявку на участь у Демо Днях  SIA  можна за посиланням: 

http://social-academy.tilda.ws/dd-sia

Ви можете подати заявку на конкурс, якщо:

1) 50 % членів основної команди проекту не старше 30 років на момент подачі заявки.

2) Проект реалізується на території України.

3) Проект знаходиться на стадії ідеї або ранньої реалізації. Ви почали роботу над проектом раніше січня 2018 року.

4) Проект відповідає критеріям відбору.

5) Проект раніше не отримував суттєвої фінансової підтримки (більше 100 000 грн.).

6) У разі проходження у фінал конкурсу ви готові працювати над реалізацією проекту протягом 4 місяців в акселераційній програмі в Києві ( 5 модулів * 2 дні).

7) У разі перемоги ви згодні взяти участь в міжнародній зустрічі переможців SIA в Києві в листопаді 2019 (витрати на проїзд, проживання та харчування покриваються організаторами, робоча мова зустрічі – англійська. Брати участь в міжнародній зустрічі може тільки один член проекту).

Довідка:

Social Impact Award - міжнародна програма розвитку соціального підприємництва серед молоді, розроблена в 2010 році Віденським університетом за участю міжнародної мережі центрів Impact Hub.

Українська Соціальна Академія – організатор конкурсу SIA в Україні, центр інновацій в соціальній сфері, який надає знання та підтримку соціальним стартаперам

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику