Володимир Лановий доктор економічних наук, екс-міністр економіки, екс-віце-прем'ер-міністр

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Неслухняна Леді Ю

674 5

   В.Лановий. НЕСЛУХНЯНА ЛЕДІ Ю

   Чи віддадуть олігархи владу шляхом вільних чесних виборів. – Ні. Порошенко не збирається йти з посади, а  щодо більшості  претендентів олігархи впевнені, що будь-кого з них можуть купити з потрохами. І дійсно, майже немає кандидатів, незалежних від фінансових тузів. А значить вибори маріонеток олігархів не дадуть жодних змін і країна буде продовжувати загнивати. 

  Але є кандидат, який незалежний від грошових мішків. Це Юлія Тимошенко. Її незалежність і «неслухняність» бісять олігархів. Саме тому вона стоїть їм кісткою поперек горла. На неї ллють тони чорного піару, розповсюджують відверту брехню, і у цьому їм підспівують, як не дивно, кар`єристи-грантоїди. До речі, гранти надходять від західних меценатів (наприклад, Д. Сороса), які мають свої інтереси в Україні. Я не маю нічого проти грантів, проте така позиція грантоїдів (а вони зосередилися у оточеннях Гриценка і Зеленського) свідчить про некерованість Ю.Тимошенко з боку цих фінансових кіл. Саме завдяки своїй політичній і фінансовій незалежності неслухняна Леді Ю чи не єдина, хто може прямо заявляти про свої антикорупційні й антиолігархічні плани. Вона  не боїться йти всупереч фінансово-ціновим вимогам МВФ та всупереч позиції Німеччини та Франції щодо шляхів вгамування агресора в Криму і на Донбасі. Юлія Тимошенко, на відміну від інших, прямо каже про зупинення вивозу капіталу з України і повернення грошей олігархів і корупціонерів з офшорних юрисдикцій, хоча це не такий легкий процес. Вона чи не єдина, хто сміливо заявляє про повну трансформацію державно-корупційного устрою. А це не влаштовує тих, хто сподівається продовжувати  смоктати з  державної годівниці. 

  І через її неслухняність і рішучу позицію олігархи не дозволяють «демократичним кандидатам» об`єднуватися з Ю.Тимошенко. От ми і чуємо несусвітні весняні діагнози про Ю.Тимошенко від А.Гриценка, який заявляє, що є єдиним кандидатом від опозиції.  А за його спиною можна побачити В.Балогу, М. Бродського, інших любих друзів. Займаючи одноосібну позицію, він відсікає відсотки від Ю.Тимошенка, а отже допомагає ПОПу і танцює під замовлену музику. Сумно.

  Ті, хто вірить В.Зеленському, безумовно, знають, що він є повністю фінансово залежним від І.Коломойського і просто за визначенням не може приймати самостійні рішення. Участь «Зе» у виборах, як стало зрозуміло, – це продовження олігархічної війни колишнього власника Приват-банку з Президентом. ПОП заради збереження влади піде на будь які поступки, які вимагатиме Коломойський. Це не політика, а барижництво.

  Обираємо свідому, динамічну, сильну, сучасну людину. Юлія Тимошенко – неслухняна, бо вона слухається не барижників, а чує голос свого народу. 31 березня вона буде чекати нашої підтримки. Її не зламати і не нахилити. І ми повинні не зрадити її.