Цензор.НЕТ

28.03.19 09:27

Брехуни та маніпулятори самі себе викрили


Шулери спалились!😂 Заплутались в показах!😂

Адміністрація Президента, яка в останні дні перед президентськими виборами маніпулює соцопитуваннями, як циган сонцем, сама заплуталася в цифрах.
Останні два дні АП активно розганяє «результати» двох соцопитувань «СОЦІС» ( засновник політтехног президента, нардеп від БПП Ігор Гринів) та Центра Разумкова (теж пов’язаний з АП), згідно яких є нібито виключно три кандидати в президенти, лідери перегонів, і двоє з них, Зеленський та Порошенко, виходять до другого туру виборів.

І ось вчора увечері, на абсолютно пропрезидентському, а я б навіть сказав пропагандистському, каналі «Прямий» лояльний до Порошенка журналіст Матвій Гонопольський оголошує, що згідно соцопитування, з великим відривом, до другого туру виходять Зеленський та Порошенко, а в цей час на екрані показують зовсім інші цифри і результат.
Брехуни та маніпулятори самі себе викрили!

Насправді, згідно ВСІХ закритих соцопитувань, які проводили штаби кандидатів, шість (!!!) кандидатів в президенти мають майже однаковий рейтинг, а розрив між ними знаходиться в межах статистичної похибки. І НІХТО, наголошую НІХТО не може зпрогнозувати результати виборів. Ні соціологи, ні США, ні ЄС, ні РФ, НІХТО реально не прогнозує результати українських виборів президента! Все в руках українських виборців!

Наша команда, #народний_президент Олег Ляшко працює виключно на перемогу!✌️
Ляшко сьогодні проводить зустрічі з людьми на Житомирщині, я на Тернопільщині, колеги в інших регіонах... Ми йдемо до людей, працюємо для людей і люди нас підтримують!
Ляшко за людей - люди за Ляшка!✌️
Перемога буде!✌️
#цеМожливо


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику