Цензор.НЕТ

28.03.19 15:26

Гриценко — технічний кандидат Зеленського

Гриценко — технічний кандидат Зеленського

Так сталося випадково. Просто технологи у процесі перегонів з‘ясували, що саме він відтягує голоси від Порошенка та Тимошенко. Попри всі об'єднання, Гриценко майже вдвічі відстає від лідерів перегонів. Шансів потрапити до другого туру у нього просто немає. Відсутність навіть заявленої підтримки Гриценка легко перевірити по кількості учасників його мітингів навіть на Youtube. Зверніть увагу, що єдиний мітинг, де його PR-никами відзнято загальний план зібрання — мітинг в Івано-Франківську. І навіть там цей план взятий лише з одніого місця! А все тому, що на його виступи рідко приходить більше, аніж кілька сотень прихильників. Це при тому, що він має один з найбільших бюджетів на оплату праці персоналу своєї виборчої компанії. І при таких коштах він чомусь не фаворит.


Другий факт — всі «активісти», хто зараз підтримує Зеленського (Лещенко, Шабунін, екс-міністр фінансів Данилюк та інші), — всі вони раніше підтримували Гриценка. Єдине пояснення цьому факту — ці проекти між собою пов'язані. Голосуючи за Гриценка — ви голосуєте за Зеленського. Це міг би бути «слоган», адже це помітно одразу. 


До речі! А де мітинги на підтримку самого Володимира Зеленського? Їх немає!


Все, що я знаходжу — це те, як агресивно його зустрічають виборці.  То ж звідки ці рейтинги? Він уникає спілкування, де ним не контролюється монтаж кінцевого продукту. Або там, де монтаж не передбачено концепцією проекту. Але ж звідки тоді рейтинги?..


Найкращий рейтинговий тест – це опитування людиною (групою людей), яка не є представником соціологічних або рейтингових агенцій. Я приведу найунікальніший випадок опитування. Так, коли депутат ВО «Свобода» Андрій Іллєнко вирішив на своїй сторінці отримати відповіді по рейтингах, він прозрів і припинив дослідження. Проте результат з «кешу» я надаю тут:


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику