Цензор.НЕТ

28.03.19 16:47

Як влада кришує злодіїв та вбивць заради фальсифікації на виборах

Неодноразово натикався на страшну, за своєю суттю схему, хоча й лише одну із багатьох, яку нині влада задіяла задля здійснення масових фальсифікацій на виборах.

Нещодавно мені роз’яснили, чому фактично жодний із голів міських чи сільських рад Донецької області, думаю, в Луганській аналогічна схема, які в свій час, активно підтримали сепаратистів й досі, на п’ятому році війни не посаджені за зраду.

Все виявилось дуже просто – цій владі не потрібні патріоти, навпаки, їй потрібні зрадники і колаборанти, бо з ними можна договоритись, коли країна розкрадається і в ній по факту не відбувається жодної зміни на краще.

Скажете, такого не може бути, та от вам декілька прикладів лише за останні дні.

Полк Азов стоїть на передку, жахищаючи країну від ворога, але Президент на зборах порохоботів заявляє про нацистів, які відкрили ящик Пандори і що після виборів він готовий жорстко з цією надмірною нацистською мілітаризацією розібратись.

Без сумнівів саме так і буде. Бо після виборів, якщо він звісно залишиться, це буде його крайній термін на цій посаді, в зв’язку з чим, він вижиме з країни все і жати буде не "по дєтськи". То що ми мали ці 5 років поспіль, оті скажені стрибки комуналки на фоні загального падіння рівня життя то просто все покажеться квіточками, бо ж вся, над чисельна банда свинарчуків продовжить отримувати від нього повну і беззаперечну підтримку і в цьому немає жодного сумніву.

Якщо вони навіть зараз перед виборами, не зважаючи на удар по президентським рейтингам, жодного свинарчука не відправили за грати то після виборів – вже точно там будуть сидіти геть інші, бо ж як відомо, свято місто пусто не буває, от же замість свинарчуків туди потраплять всі ті хто виступали проти них, а значить і проти нього, галакаючи – "де відрубані руки", саме ті, кого вже влада охрестила нацистами і з ким пообіцяли розібратись.

Тепер інші приклади.

Пригадаймо заяву батька Катерини Гандзюк, щодо причетності до вбивства його доньки керівництва Херсонської ОДА. Обидва з яких належать до БПП. І під час зустрічі з Президентом батько загиблої сказав, що є кримінальна відповідальність, а є політична. Ці люди скомпрометували себе. Люди, які підозрюються в замовленні вбивства, не можуть займати посади.

Справа в тому, що ці люди організовують кампанію президента. На жаль, в сучасній Україні більшість областей живуть по феодально-клановим принципом, де місцевої влади київською владою дані індульгенції робити все, що вони хочуть. Безкарно і безвідповідально. Тільки для того, щоб забезпечити лояльність і, в тому числі, перемогу потрібного кандидата.

І ще один приклад.

Засідання суду, де розглядають три апеляції на закриття справи проти Геннадія Кернеса і двох його охоронців, обвинувачених у викраденні, тортурах і погрозі вбивством двох активістів Харківського Євромайдану взимку 2014 року, перенесли через неявку обвинувачених і захисників.

"За регламентом Харківської міськради, Геннадій Кернес, як міський голова зобов'язаний забезпечити роботу міськради у зв'язку з майбутніми виборами Президента України, і тому не може прибути на засідання суду", - зазначив адвокат Кернеса Олександр Гунченко.

Уявляєте усю ту ступень безкарності і беззаконня, яка коїться нині в країні, коли не явку на суд, що взагалі то є обов’язковою, для будь якого законослухняного громадянина України, пояснюють абсолютно абсурдною причиною - у зв'язку з майбутніми виборами Президента і головне ж впевнені, що то все зійде їм з рук і суди мовчки проковтнуть ту "причину над причинами".

І справді ковтнуть і не поперхнуться, бо ж батько Катерини чітко зазначив, що в цій країні, яка здебільшого живе за феодально-клановим принципом, місцева влада має індульгенцію на повну безкарність лише за те аби забезпечити перемогу потрібного кандидата на виборах, бо – ці люди організовують кампанію президента.

От і все! Якщо ти організовуєш кампанію президента на містах, то ти маєш право на що захочеш, хоч, на най злочині задуми, аби потім забезпечив прикриття фальсифікацій.

І це такі от справжні, а не декларовані здобутки цієї влади. Це такий вам вступ до ЄС і НАТО, важливіше за який, як виявилось для України нічого й немає.

Невже порохоботи того всього не бачать? Бачать і добре все розуміють, бо не може бути людина настільки безглуздою, якщо вміє читати, аби не розуміти що насправді відбувається в країні, яка вмирає від корупції, але для них, нажаль, немає України, вільної та цвітучої, яка могла б стати по справжньому повноцінним членом і ЄС, і НАТО, їм достатньо, аби ми й надалі фактично залишались "російською колонією", із гауляйтерами медведчуками, існуючи за феодально-клановим принципом й далі розграбовуючись свинарчуками.

Сумно за таких гнидих та продажних "українців", але ж інших ми не маємо, як і іншої України нам не дано…

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику