Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Вибори це завжди питання життя і смерті

163 3
выборы

Я ненавиджу фразу "після виборів життя продовжується".

Ні. Не завжди. Не для всіх.

В залежності від нашого вибору буде більше або менше убитих на фронті.

В залежності від нашого вибору буде більше або менше жінок облито кислотою.

В залежності від нашого вибору більше або менше дітей отримають якісну освіту, поважне ставлення в дитинстві, отримають достатню кількість любові чи просто їжі, і в залежності від цього більше або менше людей зіп'ється, стануть наркозалежними чи попадуть за грати.

В залежності від нашого вибору в Україні в людини буде більше або менше можливостей реалізуватися, а значить буде більша або менша кількість самогубств.

В залежності від нашого вибору більше або менше людей будуть схильні до корупції чи сприйняття пропаганди, а від цього залежить чи збільшиться чи зменшиться наша можливість протистояти російській агресії та псевдореспублікам.

В залежності від нашого вибору у нас може бути майбутнє. А може не бути.

Розумієте. Є люди життя, яких закінчилося через те що свого часу країна обрала Януковича. "Життя продовжується" не завжди.

Я правда вважаю, що Україна над прірвою. Що ми в небезпеці. І я абсолютно не знаю, не можу спрогнозувати, що саме відбудеться якщо ми оберемо того чи іншого кандидата.

Більше того, я не можу. Я не можу голосувати за Порошенка. І мене гнітить страх за це.

Я не вибачаю. Я знаю, що мій світ може похитнутися.
Нехай.

Я не толерую. Я не даю дозвіл так робити далі. Зі мною так не можна.

Я не голосуватиму також ні за Тимошенко, ні за Зеленського.

Кожен цей вибір робить для себе сам. Можна голосувати або не голосувати за будь-кого, бо це наше конституційне право. Головне пам'ятати суть виборів - наш вибір, те чи підемо ми на вибори чи ні - це якраз питання життя і смерті. І це завжди питання життя і смерті, навіть в заможних, благополучних, мирних країнах.

В Америці мені нагадали: людина, яка стверджує, що не цікавиться політикою, - це людина, яка тоне, але наполягає на тому, що не цікавиться водою.