Цензор.НЕТ

01.04.19 17:16

Вибори, вибори...

В істериках більшість людей не звернула уваги на те, що ці вибори пройшли майже прозоро та без значних порушень. Немає відео з карусєлями, роздачею гречки, штурмом та блокуванням дільніць та іншими виборчими приколами. Ну не зважаючи на двіжняк тітушні під ЦВК, який сам по собі зник під вечір...)
Судячи з результатів на Сході та Півдні, то там князьки, яких тримає Порошенко попри їх одіозність та купу кримінальних справ, особливо не вирішують або зіграли проти того, хто їх тримав на посадах не зважаючи на вбивство, переслідування активістів та розгул криміналу...
Те, що у нас немає царя по типу путіна з аномальною підтримкою - теж факт і це не зважаючи на інформаційний шум, який створюють ботоферми та так звані придворні ЛОМи. Тут мабуть спрацювало старе правило - проти ЛОМу немає прийому - якщо немає іншого ЛОМу...)

Голосування в зоні ООС, чесно кажучи, дуже здивувало тим, що досить багато івійськових підтримали відкритих ворогів України, які навіть не ховаються та відкрито ведуть свою антиукраїнську діяльність.

Хто би не став президентом, він вже не зможе маніпулювати людьми, як це було раніше і це факт.
Команді діючого президента треба робити висновки, відкривати очі та знімати з вух локшину, яку їм вже майже 5 років вішають бірюкови-доніки та інша шваль з віртуальною підтримкою яка так і залишилася віртуальною.
Команді Зеленського можу побажати тільки одну річ - послати на хєр Бєню або пакувати валізи - країна змінилася і це добре.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику