Цензор.НЕТ

02.04.19 15:35

Армія не бачить Порошенко Верховним Головнокомандувачем

Останнім часом, в нас багато говорили про "армію, мову і віру", але не в сенсі – реального нарощування боєздатності Збройних Сил задля забезпечення обороноздатності держави, а для нарощування масштабів розкрадання оборнки, задля особистого збагачення свинарчуків.

І тут "свинарчуки", то далеко не всім відома сімейка "справжніх патріотів" Укроборонпрому. Це цілий клан чиновників, який протягом п’яти років нещадно експлуатує народ України, висмоктуючи з нього останні соки. При цьому солодко розказуючи про якісь там космічні досягнення, що ніби то перевернув життя кожного українця, хіба що, не зрозуміло в яку сторону – безвіз, Томос, ще щось там і перспектива вступу в ЄС та НАТО.

Звісно, якщо при цьому зірки зійдуться і все складеться, як слід, але цього вже ніхто не гарантує і очікувати це можна в незрозумілій перспективі, ну десь, наприкінці третьої каденції нинішнього Президента, впевнений він за неї не лише міріє, але й впевнений, бо ж він – "ніколи не програє".

Наприкінці свого другого терміну, Прошенко нам обіцяв лише підготуватись до вступу в ЄС та НАТО, а не вступити і це принципово важливо, бо це фактично – бла-бла-бла, як до речі і все інше.

"До кінця свого другого президентського терміну я планую підготувати Україну до вступу в НАТО і ЄС. І у 2023 році повністю і реалістично почати переговори про вступ до ЄС і зробити так, щоб Україна отримала план дій про членство в НАТО", - сказав Порошенко.

Розумієте, наскільки насправді ці обіцянки пусті!!! Наприкінці свого другого терміну він обіцяє лише – "повністю і реалістично почати переговори". Тобто дві каденції ми матимемо саме оте бла-бла-бла, а потім почнентьсе не частково, не кусками і клецками, а – "повністю" і ж головне, ще й до того ж й – "реалістично". Саме так, не брехливо, не фейково, не для відводу очей і пускання пилу в обличчя, як то завжди було, а дійсно "реалістично" погнуться переговори!!!

Уявляєте, дві каденції після Майдану, тобто 10 років, треба цьому "освідченому, європейському президенту", аби перестати переливати з пустого в порожнє і брехливо розкидаючи фейки і врешті почати "повністю і реалістично переговори про вступ до ЄС" ну а коли той вступ буде, про те взагалі не йдеться.

Я завжди казав, що проти Порошенко і його порохоботів нічого не треба видумувати. Просто треба уважно слухати і спостерігати з ними і вони самі себе посадять – спочатку в калюжу, а згодом і в більш затишні місця, що перебувають під добротною, цілодобовою охороною.

Якщо ми досі не готові до того вступу, то якого біса скільки раз звітували про фактично повну імплементацію ЗСУ до НАТОвських стандартів. Виходить, знов збрехали? Виходить що так, але ж то таке, бо тієї брехні стільки за ці роки виплеснуто на загал, що пора б вже й звикнути, але все ні як не можу.

Так от, Порошенко насправді припустився декілька принципових, я б навіть сказав дебютних помилок. Одна з них – занадто зневажливе ставлення до простих людей, до українців. Як до бидла якогось, на якому він заробляє свої мільйони, фактично тримаючи їх за лохів та непотріб.

Друга – його команда з отих "свинарчуків" та порохоботів, як на мене, на диво не професійна, а вони в свою чергу себе такими самими профанами і невігласами оточили, аби ті сильно не "умнічали", а просто щелкали каблуками та в очі дивились, тупим але ж відданим поглядом. От і все, що від них треба було, але ж цього так мало для дійсної роботи а не для десятирічного грабунку країни і підготовки її до "повністю реалістичних переговорів".

Саме це й призвело до того потужного ляпасу, який Порошенко отримав вчора від українців, які проголосували за "маріонетку Коломойського", на яку за словами Порошенко зараз ставить не лише зазначений олігарх, а й Путін, з усіма відрубаними Порошенко "руками Кремля", що працюють на Росію із середини України.

Але ж, що б він там не казав, насправді ж, така зневага армії до свого Верховного Головнокомандувача, свідчить про дійсний стан речей, як в країні так і в армії зокрема.

І той стан речей, як ми бачимо, геть не на користь діючого Президента, а головне, абсолютно не такий, як його змальовують нам Порошенко з його багаточисельними порохоботами.

Тепер же виникає питання, як-то взагалі можливо, аби на п’ятому році війни, військові ООС, проголосували не за миротворця і без перебільшення, реального стратегічного генія Порошенко, який обіцяв закінчити війну за декілька тижнів в 14-му і обіцяє повернути Крим тепер. В якого за спиною багатий досвід ведення війни і купа реальних, а не фейкових перемог.

Чого лише варта "операція по плановому і організованому виводу частин і підрозділів з Дебальцевого", вже не кажучи про Іловайськ і багато, багато чого іншого, про що хлопці на передовій без всяких сумнівів, добре знають і пам’ятають.

Так от саме всі ці пусті обіцянки і нечувані перемоги "військово-дипломатичного генія сучасності" і призвели до вибору наших захисників – Зеленський, однозначно Зеленський.

Тобто – "шут гороховий, рука кремля і маріонетка Коломойського" виявився для українських бійців більш привабливим а ніж той, хто "підняв армію навіть не з нуля а з мінусу", зробивши її "однією з найефективніших в Європі".

Оце так!!!

А все тому, повторюсь, що команда Порошенко, то переважно звичайні непрофесіонали, а подекуди й навіть дилетанти і тут не йдеться про корупційні схеми, віджими, рейдерство, економічну злочинність, Роттердам+, вбивства журналістів, утиски свободи слова та й просто банальні обкрадання населення на підвищені тарифів, обвалі курсу долара та усіляких інших крадіжках і брехні – повальної та безсоромної, бо тут їм немає рівних і в цьому вони дійсно – мега професіонали.

Йдеться про звичайну чесну роботу у будь якій галузі чи сфері, бо тут куди не глянь – чорна біда.

Згадайте нещодавню "закриту зустріч" Президента з бійцями Азову в ООС, де Порошенко прямо заявив, що "заборонив з’являтися (в ООС) будь яким кандидатам в президенти".

А на питання, як Президент відноситься до принципу – "армія поза політикою", коли на офіційних сторінках бойових бригад, з’являються пости на підтримку діючого президента начальник Генштабу В.Муженко відповів: "в нас провина бути солідарна підтримка".

Так от підтримки геть не вийшло, а ні "солідарної", а ні будь якої іншої.

За такі "проколи" в минулі часи взагалі то, щонайкраще, просто звільняли з посад. По тихому, як непотріб, бо ж їздити хвостиком за Верховним, відчиняти перед ним двері, кланяючись в пояс і завіряти, що все буде зроблено, як слід, бо ж все під контролем – то одне, а робити роботу, яка б давала результат – це геть інше і це те, чого так і не навчилась команда Порошенко робити а ні в державі, а ні, тим більш, в армії.

За ці п’ять років насправді, ми так і не побачили дійсних результатів, а ні під час ведення бойових дій – суцільні поразки, а ні в реформуванні армії – жодних принципових змін від отриманого радянського спадку не відбулось, а от тепер, коли всі інформаційні потуги армії були кинуті на передвиборчі перегони так завзято, що й за війну наче забули то й тут, вчергове – обгадились по вуха тий годі.

Тож, постає далеко не пусте питання, а навіщо в такому разі країні такий Верховній Головнокомандувач, який не спроможний організувати своїх генералів, що найменше на те, аби переконати підлеглих в "солідарній підтримці" діючого Верховного Головнокомандувача, про шо так чітко зазнааив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗС України генерал армії України Віктор Муженко.

І шо з того? Виходить нічого, повний пшик…

Виходить не дослухались, проявили свавілля і непокору і хто – військові. Саме ті, в покорі яких так були впевнені і Верховний і Головнокомандувач, бо ж всіх нескорених – звільнили і на тобі, такий конфуз, а все тому, що людей треба знати в обличчя, а не по бумашкам, що в штаб надходять, а для цього треба частіше спускатись з своїх затишних та теплих кабінетів в сирі й холодні окопи безпосередньо до солдата.

А для цього принаймні, потрібно було по справжньому реформувати "замполітів", а не вчергове змінити їм вивіску на вхідних дверях і замість поновлення роботи з особовим складом, зліпити купку недоумкуватих, але хамовитих ботів, які не переконливо переконують, що "Путін нападьот" і ще, час від часу завзято ходять в інформаційні атаки на журналіста Решетилову, застосовуючи до неї навіть не лайку, а виключно російські брудні матюки в перемішку з тупим солдафонським хамством "напєрєвєс" і це все проти жінки, яка наважилась казати правду про оті так звані "реформи" в армії.

До речі, якщо подивитись на команду від одного із зазначених "замполітів" на "початок інформаційної кампанії, жодним чином не пов‘язаної зі Збройними силами України", як про це стверджує Решетилова, то ми можем побачити тезу, почуту від Муженко на зустрічі з азовцями про "солідарну підтримку", не безпідставну взяту в лапки, як "цитати великих"))).

Совпадєніє, нє думаю ))).

Насправді це голосування військових, то шах і мат всій оцій системі, прогнилій наскрізь, яка має лише показну оболонку, а в середині все трухляве, аж смердить.

Крім того, це прекрасна демонстрація "ефективності" лише одного з напрямків діяльності ЗСУ – інформаційної протидії, що був створений виключно цією командою за останні декілька років.

На цьому прикладі – щодо забезпечення "солідарної підтримки", а це без всякого сумніву була стратегічна задача спущена з самого верху. Це було найголовніше завдання на виконання якого було кинуто всі сили та засоби і по його результативності, можемо в цілому говорити за ефективність діяльності роботи інформаційних структур ЗСУ, а можливо й, не лише інформаційних, бо ж в армії, все доволі взаємопов’язано і перебуває під керівництвом одного начальника.

Оцінку ж, краще поставте самі, а то ще скажу чого лишнього.

До речі, оцінка діяльності нашого Верховного Головнокомандовача, а з ним і Головнокомандувача насправді вже була дана нашими хлопцями в ООС, які проголосували за Зеленського, але, якщо в ООС відрив був не значний – за шоумена проголосувало 12599, а за Порошенко – 12295 (різниця в 304 голоси) то голосування тих самих військових з ООС, що потрапили на лікуванні до військового шпиталю у Дніпрі виявилось на багато круче і там вже за Зеленського проголосувало 72, коли як за Порошенко лише – 17. Різниця і відрив, як бачимо – колосальні.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику