Цензор.НЕТ

04.04.19 13:55

Порошенківську вакханалію в країні треба закінчувати

  В.Лановий. ПОРОШЕНКІВСЬКУ ВАКХАНАЛІЮ В КРАЇНІ ТРЕБА ЗАКІНЧУВАТИ

  Офіційні результати голосування у першому турі  - це вирок системі проведення виборів, яка стала настільки відлагодженою у фальсифікаціях результатів і продажності незаконно діючої ЦВК, настільки мафіозно поєднаною з правоохоронними і судовими органами, настільки просякнута брудними корупційними грошима, що вкрай важко чесними, правовими засобами боротися з цією системою. Усі скарги і рішення по правопорушеннях мають бути розглянуті до 10 квітня і скажіть, як у ці декілька днів оскаржити результати і досягти судових ухвал, щоб це були не окремі випадки фальсифікацій (а таких окремих випадків сотні чи тисячі), а суттєві втручання в процес, які вплинули на загальні результати? Стає зрозумілим, чому Юлія Тимошенко відмовилася від оскарження офіційних результатів виборів у суді, хоча напередодні говорила, що зможе захистити правдивість голосування.  Прийде час і розкриються таємниці правопорушень і фальсифікацій.  Проте зібрані дані, покази і свідчення дадуть матеріали про зловживання і порушення і дозволять, як мінімум, використати їх у якості аргументів у наступному парламентському виборчому процесі.

   Можемо вже зараз сказати, що у ході виборчої кампанії грошові мішки начолі з Порошенком майже вбили демократію. Суспільство, яке прагне змін і оновлення, отримало черговий плювок від барижної системи. Її функціонери нахабно показали, що зараз усе купується і усе  продається: совість, голос на виборах, сумлінне виконання обов`язків голів і секретарів виборчих комісій, брехня з екранів телевізорів, помиї на голови опонентів тощо.

  Після першого туру Ліна Костенко передрекла продовження руїни нашої країни. Олігархат разом з прислужниками робить вигляд, що майже переміг. А, можливо, ці зрадофіли радіють тому, що отримана відстрочка на 3 тижні дає їм час для переводу награбованого за кордон. Хто зараз сприяє мародерам країни? Відповіді поки що немає. А в наших рядах після 31 березня іноді чується розпач і почався пошук винних. Давайте поміркуємо.

Ну, по-перше, помилки штабу і команди будуть аналізуватися самою командою, це її справа, а панічні зойки окремих людей, хоча і мають право на існування, але  тільки дезорганізують роботу. Так що утримаємось від прояву слабкості.

По-друге, ніякої перемоги Порошенка немає. Йому люди у першому турі вказали на двері – тільки 16 % бюлетенів «за» (і це зманіпульований, як мінімум, на третину показник) при відсутності у нього опонентів з числа представників влади. А отже 84 % голосів проти нього. На жаль, політичні кар`єристи і технічні кандидати від пороха відібрали голоси у ЮВТ. Навіть 10 процентів від цих 84 зробили б її недосяжною для ПОПа. Ці кар`єристи мають задумаються (а ми запам`ятаємо їхні імена): не можна ставити власні інтереси вище долі країни.

По-третє, з  будь якої найскладнішої ситуації є вихід. Батьківщина – найсильніша партія, її призначення перемагати на парламентських виборах і формувати владу на базі парламентської більшості. При одночасному послабленні вагомості посади президента, яке має бути, виникне можливість становлення реальної парламентської моделі державного устрою, чого добивається ЮВТ й уся партія.

По-четверте, щодо участі прихильників Юлії Володимирівни у голосуванні за Президента України у другому турі. Почалася суперечка різних позицій, але це об`єктивно, зараз немає визначених орієнтирів, як було до 31 березня. Не забуваймо також, що кожний вирішує сам, це наше право і наша свобода. Позиція лідера партії – дуже важливий сигнал для багатьох з нас. Вона, я думаю, ще зробить заяву з цього приводу. Не треба поспішати. В політиці не можна помилятися, бо помилки приводять до довготривалих негативних наслідків. Треба тримати високо планку політичної відповідальності і не зраджувати самих себе, якою б не була великою плата за це.

  Тепер розглянемо варіанти. Спочатку спрогнозуємо, що буде у випадку перемоги Порошенка.

1)Він залишає чинними не тільки уряд з базару з його нахабними планами подальшого підвищення драконівських тарифів на газ і послуги ЖКГ та інфляцію цін на найближчі півроку. Він залишає без змін ключові норми Закону про вибори до Верховної Ради. Тобто буде продовжувати діяти норма про 50 %-ну частку обрання депутатів по мажоритарних округах, а ці депутати мають за правило поповнювати парламентську фракцію президента. Отже ПОП знову створить власну найбільшу за чисельність фракцію, до якої приєднаються сателіти від олігархічних депутатських клонів. І безправ`я, погабунок і руйнування країни продовжаться.

2)У цьому ж випадку в Україні закріплюються усі «інститути» згвалтування виборів, продемонстровані Порошенком і його кланом у 2019 році. Олігархи будуть пити шампанське під вигуки: «Наша влада  вічна!»

  У випадку перемоги Зеленського.

1)Він має прийняти відставку уряду Гройсмана, зупинити вакханалію в  економіці, якщо він дійсно критик політики барижників і корупціонерів. Створений ним тимчасовий Кабмін повинен вичистити авгієві стайні після царювання ПОПа і підготувати демократичні вибори восени. Поки що ми не чули його позиції з цього питання, проте він починає формувати свої плани і ці тези мають стати у нього в доробку.

2)Як можна прочитати в оприлюднених вимогах до кульгавого напівчинного президента, Зеленський - прибічник переходу до нової виборчої системи до Верховної Ради – пропорційної, без мажоритарщиків, за відкритими партійними списками. Отже він не буде демонізувати парламент, як це зробив Порошенко, і, треба сподіватися, демонтує авторитарну президентську імперію, що діє сьогодні.

  Зрозуміло, що при Президенті Зеленському будуть кращі умови для демократизації нашої країни, а це є прологом до соціального й економічного прогресу. І тут ми можемо сподіватися, що величезні зусилля ЮВТ  по розробці та донесенню до громади Нового курсу України не будуть відкинуті. Інновації у державному устрої, національній безпеці і зовнішній політиці, економіці, соціальних інститутах, молодіжному русі – основні складові Нового курсу, які дадуть змогу модернізувати країну.

  То ж попереду продовження боротьби за Україну. На перший план виходить тепер партія Батьківщина, до речі, чи не єдина загальнонаціональна партія. Вона ніби стрижень громадсько-політичної системи у нашій країні, на відміну від інших короткострокових, регіональних і невсеохоплюючих об`єднань громадян.

Олігархи, як відомо, утворюють не партії, а проекти. Їх утворення тимчасові і коньюктурні. А політичні рішення олігархічних утворень – скоріше комерційні договорняки. Ось, чому так важливо зберегти Батьківщину, її організованість та єдність. Важливо розвивати партію, модернізувати її на кожному політичному етапі.  Так діють усі загальнонаціональні партії у західному світі, як наприклад, християнські демократи у Німеччині.

  То ж до справи , панове, навіть якщо ви тільки прихильники Батьківщини.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику