Анатолій Кравчук експерт зі стратегічних комунікацій та інформаційних технологій

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Викриті факти нечуваної корупції в міністерстві оборони

9043 95

Саме страшне, що робить ця влада, так вона краде буквально на всьому, а потім з того "всього", ще й вмудряється піаритись.

Так, багато було сказано про "розбудовану з нуля армію", яка цією розбудовою надала такі нечувані досі можливості для корупції, ставши "золотою жилою" для свинарчуків.

І ось нове розслідування, яке вчергове оголює, без перебільшення жахливий стан космічної корупції, який вже п’ятий рік процвітає не лише в країні, але й в Міністерстві оборони, на якій так вдало заробляє мільйони ця влада свинарчуків, фактично торгуючи життями захисників, отримуючи від війні мільйони, коли прості українці гниють в окопах, майже кожного дня гинучи за солодке життя в молочному шоколаді Верховного головнокомандувача і його свинарчуків.

Антимонопольний комітет встановив рекордний штраф за змови на тендерах, встановивши, що ще у 2016 році Міноборони проводило перші відкриті торги на послуги з забезпечення харчуванням ЗСУ в системі ProZorro із загальною вартістю в 7,5 мільярдів гривень.

При цьому, з два десятки учасників, які подавали більш вигідні пропозиції, були відкинути і в торгах перемогли компанії з вищими цінами.

В результаті, 22 з 24 компаній були визнані винними і отримали штрафи в 869 мільйонів гривень.

І це лише штрафи, які наклали антимонопольщики за порушення законодавства під час проведення тендерів, але як же тоді то стало можливим з таким розпіареним – ProZorro, та ніяк.

Для наших корупціонерів немає жодної перепони, коли йдеться про особисте збагачення, а от саме цим збагаченням, як і космічними сумами за відкати та схемами з "своїми" фірмами під час постачання послух харчування у війська і мають зайнятись правоохоронці, але на це годі й сподіватись.

Ми добре знаєм ефективність роботи наших правоохоронців, достатньо згадати лише ту гучну справу по Міністерству оборони з махінаціями із закупівлею палива, яка так само, була зав’язана на тендерах та подальших маніпуляцій з цінами отих "своїх" незрозуміло звідкіля взявшихся і яким чином вигравших тендера фірмочок…

От і вся реформа от і вся боротьба з корупцією, яка знов звелась до банального – заробляння на крові, а ви кажете – вибираючи Президента, ми вибираємо й Верховного Головнокомандувача.

Так, саме тому й треба терміново обрати іншого, такого, для якого війна то не – найвигідніший і найприбутковіший бізнес, а Україна, лише його власний бізнес проект на п’ять, чи навіть й – чергова фірмочка, яка дає не погані прибутки…

Топ комментарии
+43 Paul Magogan
Усе так і є. За Порошенком плаче тюрма, де має бути місце мегакорупціонерам, як він, під щільною державною охороною, на дієті, обов'язково без жодного граму алкоголю, за виключенням великих державних свят. Такими мають бути умови перевиховання корупціонерів, з доглядом за ними.

Тільки "заробляння на крові" не зовсім вдалий вираз, ніби це якесь підприємництво на війні. Насправді йдеться не про заробляння, а про обкрадання країни і грабіжництво на крові. "Заробити" за такі дії можна лише тюремний термін, що буде цілком справедливо.
показать весь комментарий
05.04.2019 16:05
+31 Nepran Lagidnyi
На що ви надіялись коли вибирали баригу в президенти? Порохнявий став ще й мародером,ця почвара без крові булаву не віддасть бо це означатиме йому пожиттєве увязнення.
показать весь комментарий
06.04.2019 16:04
+23 Василь Бондарчук
Україна взагалі складена з парадоксів і рекордів. 54,6% голосують за добре відомого вже десять років пройдисвіта добровільно. Цей пройдисвіт вивів країну на перше місце в світі по корупції і останнє по зарплатні в Європі, а найбільш патріотичні західні регіони роблять з шпигуном селфі, а потім втікають за кордон на заробітки, бо Офшор поробив їх злиднями. У них мародер вдома порізав всі ліси в Карпатах та на Поліссі на кругляк контробандою, підняв тарифи на все підряд собі в кишеню, за кожну завезену автівку здирає з них ще три ціни, навіть податок на завезені зароблені на панщині в Польщі гроші збирається ввести драконівський податок, а вони знову дають йому більшість голосів на виборах. І це все тому, що шпигун голосно і з надривом у голосі вміє волати "Слава Україні!".
показать весь комментарий
06.04.2019 18:50