Цензор.НЕТ

06.04.19 16:08

Порохоботи сепаратисти?

Уважно прочитайте цитату порохобота Ігоря Мазура:

«Перша лінія голосувала за Порошенка, а друга і третя голосували за шоумена, тому що у них було більше часу подивитись «95 квартал».

 

Додаткова інформація: на 73 дільницях військовослужбовці проголосували так:

Порошенко - 11580 Зеленський - 11255 Гриценко - 1095 Тимошенко - 939 Кошулинський - 922 Смешко - 893 Ляшко - 655 Бойко - 555 Вілкул - 344

Я не розумію, нащо він розділяє військових на кращих чи гірших? Немає різниці, яку частину фронту ти захищаєш!

Є робота, яку потрібно виконувати в тилу, без неї нікуди не подінешся, на жаль. Цю роботу виконують саме ті бійці, які знаходяться на другій чи третій лінії фронту. А є бійці, які ремонтують військову техніку, вони не бігають з автоматом, тому що професіонали в іншому. Та сама ситуація з іншими підрозділами!

У НАТО кожен солдат — це повноцінна військова одиниця, яка виконує свої важливі функції. Якщо тилове заперечення («друга» і «третя» лінія) не буде забезпечувати передок, то перша лінії не зможе існувати (воювати) взагалі, що тут не зрозуміло? Хочеться зауважити, що волонтери не бігають з автоматом, але вони досі виконують одну з найважливіших функцій — це допомога фронту, поки друзі Порошенка грабують армію на сотні мільйонів доларів...

Що я хочу сказати...

Байдуже, що і де ти робиш, якщо ти виконуєш роботу, яка наближає нашу перемогу! Порохоботи запам’ятайте це назавжди! Не потрібно розводити сепаратизм в підрозділах та розділяти народ, якщо за Порошенка — то нормальний, якщо за Зеленського — то бовдур, агент Кремля, малорос тощо. Ви повторюєте сценарій "Партій Регіонів", які розділяли всіх Українців по мові, забули чим це закінчилось у 2014 році?

P.S. Наостанок, поранені бійці у військовій лікарні Дніпра проголосували в більшості за кандидата у президенти Володимира Зеленського — вони теж не воювали та дивились "95 квартал"?


Підписуйтесь на мій телеграм канал!

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику