Цензор.НЕТ

08.04.19 13:27

«Професіонал» проти актора?

«Професіонал» проти актора?

Я не можу зрозуміти, чому «професіонал» міжнародної політики грає за правилами Зеленського?

Смішно дивитись, як Зеленський змушує Порошенка знімати відео-відповіді вночі, ходити здавати аналізи, спростовувати звинувачення у бік Зеленського, вибачатись за фейки та багато чого іншого. Вам не здається, що ця гра в одні ворота? Дуже смішно спостерігати, як професійний комік знищує «професійного» політика. Це дуже принизливо та абсурдно, коли молодий політик (4 місяці) змушує старого політика (20 років) здавати аналізи перед журналістами...

Як Порошенко хоче перемогти на міжнародній арені професійного терориста Путіна, якщо він не може перемогти звичайного актора в Україні?

Ми бачимо, що весь державний апарат працює проти «ЗеКоманди» — це адміністрація президента, кабмін, депутати, СБУ, ГПУ, МОЗ, Міністерство оборони та інші, але результати, на жаль, не дуже позитивні для #командиПрезидента. А Зеленського захищають медіа структури Коломойського. Порошенко з великою ймовірністю програє у другому турі, а це сильно б’є по мотивації та авторитету взагалі. Поясню простіше. Уявіть собі, що ви все життя запевняли всіх, що один з ваших головних конкурентів — це лох та бовдур. Він — ніхто і звати його ніяк! А потім у чесному двобої «1 vs 1» ви програєте йому. Що ви будете розповідати всім знайомим та друзям?

Стосовно Зеленського: я б не поспішав його прихильникам сильно радіти. Якщо він стане президентом, то опиниться один в оточенні ворогів (друзів Порошенка) з різних відомств. У нього немає ні своїх міністрів, ні більшості в парламенті, ні людей в Адміністрації президента та інших держ-структурах. Йому доведеться сильно поборотися за свій вплив. Якщо Зеленський не переможе систему за 4 місяці, то про більшість в парламенті можна забути...

P.S. Я не дуже хочу підтримувати когось із кандидатів, але зроблю від себе все можливе, щоб ще 5 років не жити по-новому!

Підписуйтесь на мій телеграм канал!

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику