Цензор.НЕТ

12.04.19 12:58

Як армія "топить за пороха"

Не одноразово наголошувалось про залучення армії до політичних баталій на стороні діючого президента, що грубо порушує один з фундаментальних правових принципів її існування – "армія поза політикою".

І от попадаю на пост, який без перебільшення – рве усі шаблони ))).

Такого відвертого і безсоромного облизування інтимних частин, в найгірших радянських традиціях я давно вже не зустрічав.

Ото ж, черговий доказ та приклад, як армія "топить за пороха". Хоча ні, то навіть не зовсім армія, а точніше – зовсім і не армія, бо ж, якщо бути об’єктивним, на превелике щастя, замполіти то не те що не армія, то навіть і не маленька її частка. То взагалі, якийсь радянський атавізм, що досі залишився в ЗСУ, працюючи виключно за "совєтськими принципами" та "совєтським мисленням" з єдиним сенсом – лизати зад "шефу" постійно і наполегливо так, щоб той аж виблискував і от тоді буде тобі успіх в службі і просування, а інше їм й не потрібне.

Не знаю, чому ніхто з тих "шефів", не зважаючи на рівень, а ні Верховний Головнокомандувач, а ні НГШ цього не помічають і не бачать.

Не знаю, як там Президент, але НГШ мав би то все і бачити, і розуміти – він є освіченою людиною і дивуюсь, чому він досі не усвідомлює весь той жах і примітивізм, який насправді продукують замполіти в інформаційному полі, намагаючись влізти не в свою царину, тим самим наносячи лише скажену, неймовірну шкоду інформаційному напрямку в ЗС України в цілому і інформаційним операціям, стратегічним комунікаціям зокрема.

От погляньте на цей, вибачте на слові – "інформаційний продукт" заполітівської пропаганди, на виконання завдання по "солідарній підтримці" (кому треба, той розуміє про що йдеться), а по простому кажучи на виконання "короткострокової урядової програми" – "армія топить за пороха", або "Путін нападьот".

От це насправді – класика того, як не треба робити, якщо ти хоч трохи розумієшся на інформаційних технологіях, на соціальній психології і методах психологічного впливу, чи то, маніпулюванні свідомістю, щодо формування громадської думки обраного об’єкта впливу (цільової аудиторії).

Візьмемо лише дві речі.

Перша, то логіка.

Якщо поряд з президентом стоять, "продажні підлеглі, які не витримують його логіки і прямоти", якщо Президент є "один проти шавок, які накидались на нього, перебивали і брехали", якщо "сцикливий опонент вискочка телефоном ставив чергові умови" Президентові і при цьому "перебивав його ламаною українською і голос його тремтів", якщо навіть ведучі постійно і безперервно "хамили, перебивали і маніпулювали словами" нашого президента, то люди добрі, виникає просте і логічне запитання – що ж то врешті за президент такий і як же це треба остогиднути всім навколо, аби отримати таку зневагу і презирство від оточуючих???

Далі.

Якщо до людини, всі навколо ставляться настільки зневажливо, не цураючись, а ні "перебиванням, оббріхуванням, ставленням чергових умов, із безперервним хамством та маніпуляціями словами", принаймні таке ми бачим в тексті, то, як при цьому, ця, повна зневаги і презирства людина, виявляється врешті, увага на екран – "Найкращим Президентом України".

Коли "найкращого президента" можуть настільки зневажати всі, хто його оточує, від "продажних підлеглих" до "сцикливих опонентів" та "хамовитих ведучих" то що тоді робиться в Україні із звичайним середньостатистичним чи не дай боже навіть, із "не найкращим президентом".

Та тих напевно, взагалі розпинають на площах, як отих "слов’янських хлопчиків, в трусіках", а потім волочать за танком.

Це ж знову, такий прекрасний інформаційний привід для російської пропаганди, подарований замполітами, якщо з матеріалом "попрацювати як слід".

І останнє.

"А Він був воїн. Справжній воїн" так закінчується ця сага про "Найкращого Президента України!".

Але, знов таки, виникає цілком логічне запитання – чи дозволить воїн комусь таке приниження власної гідності та знущання над собою, якщо він справді воїн.

А якщо так, то, який тоді він воїн, якщо фактично не здатен захистити навіть свою власну честь та гідність. То, можливо тоді ніякий він не воїн, а звичайний боягуз, який тікає від беззбройних людей світ за очі, лише тому, що ті намагаються задати йому одне єдине дуже просте питання – де відрубані руки?

Але, окрім логіки, в любому інформаційному посилі, існує ще й емоційна сторона і вона не менш важливий, а подекуди й, впливає на психіку об’єкта більш потужно аніж логіка.

Так от, коли дивишся на цю без перебільшення топорну та мега непрофесійну замполітівську стряпню в стилі – "ай підлижу", примітивно і тупо зліплену ними, чи то задля чергової галочки у звітність, що армія мовляв, виконала наказ, не залишившись осторонь та пройнялась усією важливістю текучого моменту, з головою занурившись в процес бездумно але зосереджено, з усіх стволів – "втопивши за пороха", чи то насправді лише у тім "лизанні" вони й бачать єдино можливий "канал комунікацій", але ж, як би там не було, в результаті, у читача виникає одна єдина емоція – огида і страшенна відраза, яка трансформується в нестримне бажання проголосувати за будь кого, навіть за черепаху – "А тєбя я нє люблю єхай, єхай на х...." – щось навіяло з пісні Дорожная.

От такий справжній результат від цього інформаційного посилу, тому, вчергове наголошую – "пороха знищать порохоботи", йому навіть конкуренти не потрібні і вони фактично можуть нічого не робити лише правильно коментувати "роботу порохоботів" пояснюючи людям всю скриту глибину абсурдності і алогічності їх меседжів.

Іншими словами, як Верховний Головнокомандувач так і Головнокомандувач, тобто – НГШ, на превеликий жаль, оточили себе "прихлєбатєлями", які насправді, геть не розуміються на інформаційних технологіях – піар кампаніях чи інформаційних війнах відповідно.

Саме тому, Президент наразі вщент програє Зеленському свою передвиборчу піар кампанію, а НГШ має постійні проколи щодо реалізації заходів стратегічних комунікацій, зокрема й в частині щодо підтримання іміджу ЗСУ, а точніше постійно натикається на звичайні підстави від дилетантів-замполітів, які, а ні людьми в військах не здатні займатись, бо ні трохи не розуміються на психології, а ні інформаційні війни вести, бо – ну ні краплини не тямлять в психології, без якої – ні куди.

Але, саме страшне у цьому всьому, що і Президента і НГШ влаштовує та купа дилетантів, які їх оточили і єдине що роблять майстерно і з завзяттям, так оте – "лижуть", як показились. Ото ж – маємо, що маємо і вибачте, але в такому разі, хто вам лікар???

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику