Цензор.НЕТ

12.04.19 15:27

Будемо саджати! Починаємо з Одеси

Будемо саджати! Починаємо з Одеси

Весна...І поки кандидати у президенти міряються баночками для аналізів та обмінюються взаємними образами, ми займаємося реальними справами!

Національний рух "За трансплантацію" відкриває сезон створення Алей життя! Першу цього року Алею ми висадимо у місті Одеса!

17.04.2019 о 12:00 на території Михайлівського скверу (вул. Скісна, 20) пацієнти із пересадженими органами висадять дерева, створивши «Алею Життя»!

Це буде вже третя Алея, яка з'явиться в Україні! 
Долучитися до акції можуть всі небайдужі! Запрошую!

Наша організація започаткувала традицію садити дерева, щоб вшанувати донорів, які врятували життя інших. Символічно, що дерева висаджують саме ті, хто живе із донорським органом. Таким чином, висловлюється подяка за врятоване життя.

Першу таку Алею ми створили восени 2018 року у Києві. Друга з'явилась у Миколаєві. І ось, 17 квітня дерева будуть висаджені в Одесі!

Я дякую Елена Павленко та Благотворительный фонд "Пчелка" за допомогу в організації заходу! Спільними зусиллями до популяризації донорства!

Популяризація донорства - це основна місія ГО «Національний рух «За трансплантацію». Ми дуже сподіваємося, що система буде налагоджена і трансплантація в Україні запрацює, і колись ми зможемо займатись лише популяризацією. «Алея життя» як знак пошани всім донорам має бути в кожному місті.

БФ «Пчелка» підтримує такі ініціативи та започатковує традиції пошани мужніх та сміливих людей у місті Одесі. Люди з донорськими органами живуть серед нас, крім того багато людей, які виявили бажання пожертвувати свої органи для спасіння іншого життя.

Запрошую всіх долучитися до заходу!

#донорство #трансплантація #трансплантаціїбути #трансплантаціявукраїні


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику