Тарас Костанчук Керівник громадського об'єднання учасників бойових дій "Сармат", командир штурмової групи батальйону "Донбас"

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Змова Порошенка з Зеленським

967 4

Останнім часом все більше чую інформації, яку, впевнений, розповсюджують прихильники діючого президента. Мовляв, Зеленський фігура несамостійна, і взагалі його похід у владу - це велика змова топ політиків і олігархів. 

Так, українцям, які за останні роки майже зовсім зневірилися у владі, в це повірити набагато простіше, ніж у благі наміри когось із кандидатів в президенти. 

Однак на моє переконання, перемога Зеленського у виборах стане найменшим, на що розраховують олігархи. Я категорично не вірю в цьому випадку у будь-яку змову, у трирічний план Зеленського з олігархами і, зокрема, з діючим президентом. Це більше схоже на абсурд. 

Президент на цих виборах продовжує втрачати кредит довіри у населення, так як і його політична сила. І цей «чорний піар», який начебто придумали його політтехнологи, вже більш схожий на могилу для нього як для політика. Я взагалі вважаю, що у найближчі роки про нього забудуть як про політика. І для Петра Олексійовича це було б кращим сценарієм.

Зараз Зеленський - майже як кістка в горлі у попередньої влади, і олігархів, які звикли домовлятися із представниками влади. І я дуже сподіваюсь, що у найближчі пару років ми побачимо становлення нового політика, який дійсно поведе нашу країну у світле майбутнє.