Цензор.НЕТ

15.04.19 16:39

Де логіка порохоботів?

Де логіка порохоботів?

Кожного дня читаю публікації порохоботів, які вже 21 квітня залишаться без роботи, що Зеленський – наркоман, агент Кремля, сцикло, не служив в армії тощо...

Я не захисник Зеленського, мені просто подобається спростовувати та розбивати фейки порохоботів, які бездумно відробляють крадені Порошенком гроші.

Недолугі вже заплуталися у своїй брехні. Зараз поясню, чому.

Тільки Зеленський заявив (31 грудня), що висувається на пост президента, ті одразу заявили, що він «агент Кремля». Трішки пізніше придумали тезу, що він «наркоман» та «сцикло», а вчора порохоботи перевершили самі себе заявою від Міністерства оборони, що Зеленський – зрадник Батьківщини, який не пішов служити в армію.

Якщо Зеленський реально «агент Кремля», «наркоман», «сцикло», чому порохоботи ображаються на нього, що він не пішов служити – це ж великий плюс для України, що такі «погані» люди не їдуть на передок. Об’єктивно: російських агентів у найвищих структурах влади вистачає (Кернес, Труханов, Опоблок тощо). Пригадаємо останній випадок з Семочком, який займає одну з найвищих посад у розвідці, а його родина спокійно відвідує окуповані території. Ви можете собі уявили ситуацію, щоб родина працівника ЦРУ (США) відпочивала в Росії або на територіях, які захопив ІДІЛ?

Якщо Порошенко та СБУ давно знають, що Зеленський «агент Кремля», чому йому досі дозволяють їздити на передок до бійців з волонтерською допомогою? Може він готує диверсією або збирає розвіддані? 

Чому СБУ за 5 років нічого не зробила у цьому напрямку? Якщо Зеленський – ставленик Путіна, чому представники БПП (і сам Порошенко з родиною) та найвищі державні чиновники постійно відвідують та беруть участь у концертах або програмах Зеленського!? Я вже мовчу, що Україна активно фінансувала на мільйонів доларів його проекти.

Робимо висновок, що Порошенко та СБУ за 5 років не перемогли рядового «агента Кремля», який працює коміком в Україні, а вже 21 квітня 2019 року той переможе Порошенка на виборах. Як вони після цього війну збираються вигравати у професійного терориста Путіна, якщо Зеленського перемогти не можуть?

Підписуйтесь на мій телеграм канал!

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику