Сергій Пархоменко директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

ШО, вср..лись?

638 3
ШО, вср..лись?

Надію Савченко і Віктора Рубана випустили з-під варти. Випустив суддя, що, подейкують, має відношення до екс-заступника голови адміністрації Віктора Януковича Андрія Портнова. До речі, звільнення Савченко Портнов анонсував ще 12 квітня. Співпадіння???

Савченко і Рубан підозрюються в підготовці теракту у Верховній Раді, підготовці розправи над українськими парламентарями. Розправи, подібну якій вчинив персонаж Зеленського Василь Голобородьку в фільмі «Слуга народу-2»…

Але повернімося до Портнова. Він відноситься до тих осіб, які публічно бажають перемоги Зеленському. Звичайно, факт звільнення Савченко і Рубана з-під варти не говорить про те, що Портнов і Зе в реалі планують щось там зробити з парламентом. Але в сучасній політичній ситуації і Рубана, і Савченко можуть використати проти Президента Порошенка.

Не здивуюся, якщо в четвер на 1+1 з критикою на адресу Глави держави виступатиме Савченко (і так, вона вже почала робити свою «справу»). Не здивуюся, якщо напередодні виборів її навіть спробують ліквідувати (вона просто вже нікому не буде потрібна), а в замаху (звісна річ!) звинуватять Порошенка.

Ситуація стає чимдалі напруженішою, події – непередбачуваними. Так, російський реванш близько, але є ще час, щоб його зупинити!

#ЗахистиУкраїну

#СтопЗеРеванш