Цензор.НЕТ

16.04.19 22:00

Лист до Президента

Якщо хохмач-дотепник хоче керувати міліонами людей п'ять років, то може і домогосподарка разок висловити свою думку. Дозвольте, пане Президенте, декілька високопарних слів, поки не пізно.

Для перемоги Вам радять покаятись (а хоч би й тільки перед собою): а) за зверхність, що проявилася в небажанні пояснювати тим, кому не ясно; б) за грубість накшталт "маріонетка". Життя показало, наскільки важливі слова, коли міряєшся харизмою. "Життя і смерть у владі язика", "від слів своїх виправдані будемо і від слів своїх засудимося". Отже, пропоную вдосконалення через слова!

Всі ми маріонетки – телевізорів, своїх дітей, маєточків, моди, собачок... тобто своїх пристрастей. Тому "думати" можуть не всі. "Телевизор понесут под колокола на всемирный страшный суд за его дела" (Євтушенко,1975 рік). Якби ж було можна задовільнитися найкращим і залишатися маріонеткою одного тільки свого Божого покликання! Чому так важко знайти об'єднуюче гасло? Тому що Вищий потенціал у всіх різний. Але жодна людина не хоче бути наляканою, обманутою та перевантаженою. Це об'єднує.

За арійським календарем розпочався "рік Лані", пов'язаний із пошуком гармонії, перевіркою совісті і... на жаль... показухою. Виграють шоумени. Так станьте таким заради Бога!!! Напишіть це хороше гасло на всіх стовпах і перемагайте! Вірю, що Україна варта романтичного Президента, який обрав колись продукувати цукерки, а не хохмочки. Так, якщо ми були б "розумні як Сара згодом", то щось би зробили з цим глумливим теле- і радіопотоком "музичного" і
"гумористичного" несмаку у громадських місцях.

Треба підняти зарплатню вчителям музики, казкарям, двірникам, садівникам й асфальтувальникам. Захист лісів, струмків і річок. Переробка сміття. Мода на чистоту. Від краси люди стануть здоровими і допитливими. Оподаткування матюків та парканів. Мода на милосердя.

Зараз ми повинні вибрати між двома лідерами, яких "пізнали по ділах їхніх". Порошенка деякі називають Голіафом, але і Володимир Олександрович далеко не Давид, бо його риторика – тролінг. Псалми ж Давида – довіра і замилування, російською "умиление".

Це важливі почуття.Ось вони справді достойні гасла. З ними, мабуть, Бог створював Всесвіт. Так, наприклад, японці, створюючи свої сади, ревно дотримуються "вабі" - "поетичної простоти". Зе хоче оцінювати, бо це його поклик, але кого він буде викривати, коли сам стане субстратом для жартів? Дотепер в нього віртуозно виходив стьоб, гарно робив цю роботу, тому і прославився. Але чи було то корисно мені, в умовах оцієї проголоді на милоту? Це збагатило, заспокоїло мене? Чи це мене розбещувало?

Головний недолік Зе в тому, що без його приколів я можу! Давно. Завжди. Власне, левова частка серіалів, ток-шоу, музичної (на різних мовах) попси, потворних наклейок, що атакують мене в громадських місцях - це уособлення мого першородного ворога. Ніщо так не заважає продукувати замилування і ростити сміливих і творчих дітей, як нахабний несмак. В архітектурі також. Багато, де. Жінки від вульгарщини опускають очі і не хочуть продовжувати рід. Чоловіки повертаються зі своїх повсякденних воєн, бачать цей ґвалт серед помийки, і помирають з розпачу. Або тікають, не
розуміючи часом, що саме зробило їх сумними.

Прошу Вас, не спричиняйте мені користі, захистіть краще від шкоди! Найміть когось зі смаком, хто повигрібає зайве, щоб необхідне запрацювало. Українські жінки "виховують", а не "воспитывают". Можу вкласти душу у сім'ю. Але як мені одній прибрати звалище у лісосмузі, прочистити ріку, відшкрябати стільки наклейок з мармуру в метро, чим захиститити мозок від радіо-перець-п'ятниці-люкса? Цей агресивний непотріб привчає людей до "нормальності" нахабства. Зрозуміло, що потім вони забувають вчасно сказати "ні" зеленьким чоловічкам. Якось довелося захищати наш дитсадок у старовинному кварталі від бравого забудовника. Ми канючили, вже привели одинадцять аргументів проти потворного хмарочоса, а він розгортає стенд. Ну прямо, як бук... І тут нас рятує одна американська мамка. Вона вийшла вперед, спокійно згорнула той гібридний стенд і через акцент, але з хорошою артикуляцією сказала: "Ні, не треба. Навіщо? Ми не просили? "І "доброчинець" замовк.

Ось, чого я хочу від Вас, і не менше. Навчіться самі і навчіть цю націю, включно з бідняками і багатіями, результативно відмовляти нечистій силі, не хапаючись одразу за зброю. Чи нам сорок років цією пустелею мотатися?

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику