Цензор.НЕТ

17.04.19 20:41

Як зміниться наше життя після виборів. Прогноз.

За  декілька днів,  українці оберуть нового  президента, який очолить Україну на найближчі 5 років. Згідно  закону України, до 3 червня має відбутися його інавгурація. Чого ж чекати нам від нового гаранта? Саме це питання хвилює не тільки нас, але й  наших  ворогів.

Ці вибори будуть дуже напруженими. Всі події  розвиваються не за стандартним світовим шаблоном  до  якого усі звикли.  Ми маємо двох абсолютно різних кандидатів, які є протилежними  у всьому. Наразі, українська нація поділилася на два табори : одні за Петра  Порошенка, який має досвід і є діючим президентом, а інші підтримують нового кандидата, який ніколи не був в політиці - Володимира Зеленського. Навколо обох кандидатів точаться суперечки  не лише у нас, але й в цілому світі. Особливо жваво обговорюють наш вибір в  Росії. Володимир Жириновський, Микола Азаров і ще купа екс –регіоналів, мріють про те, що  Володимир Зеленський стане президентом і  стосунки між Україною і Росією будуть знову дружніми. Я особисто  в це не вірю, як і більшість українців. На мою думку, цього не станеться ніколи і на те є вагомі причини.  Ні Володимир Олександрович, ні Петро Олексійович не зможе заглушити біль  важких втрат, яких зазнала Україна і  українська нація, від цієї окупаційної  війни. Український народ не дозволить паплюжити світлу пам`ять своїх героїв, до того ж обидва кандидати є проєвропейськими. Стосовно стосунків між Україною і Росією,  єдине чого Володимир Зеленський  або Петро Порошенко зможуть  досягти, з великою вірогідністю - це домогтися, шляхом чисельних переговорів - звільнення  полонених патріотів та  можливого припинення вогню на сході або закінчення війни за декілька  років, хоча треба розуміти, що це процес не  одного дня. Це  питання  лежить у геополітичній  площині  і його вирішення можливе лише у спільній боротьбі разом з передовими державами світу, тому усі гучні передвиборчі обіцянки є  політичною маніпуляцією українського народу, не  більше.  Стосовно Криму –це питання вкрай важке і потребує багатьох років світової боротьби, можливо навіть декількох десятиліть. Молоде покоління Криму,  буде ще важче  переконати в тому, що вони українці.

З кожним  новим роком анексії, асиміляція  півострова посилюється і українське населення поступово втрачає національну свідомість. Це  відбувається коли в народу забирають культуру й мову.

Стосовно  рейтингів обох кандидатів, то вони дуже різняться.  Хоча потрібно розуміти, що напередодні Великодня значна частина електорату, а саме, заробітчани, приїдуть на Великдень, а це декілька мільйонів осіб, які не  голосували у  першому турі.  У другому турі вони можуть показати досить високу явку, плюс електорат, який ще не визначився, та й дебати 19 квітня можуть значно перерозподілити голоси.   Всі ці чинники, можуть не лише збільшити  розрив між кандидатами, але й значно скоротити  його,  що у свою чергу  може призвести до того, що у обох штабах можуть виникнути  підозри у фальсифікації  та  накручуванні голосів. На мою думку, можливі  страйки, які згодом можуть  перерости в новий Майдан, який для нас є  небезпечним зараз, бо розхитування України, в першу чергу, негативно відображається на економіці та чисельних інвестиційних і геополітичних  проектах, які в умовах кризи просто заморожуються. Ми уже спостерігаємо тишу і очікування цілого геополітичного світу. Це і є  головною загрозою для кожного з нас, адже заморожування чергових траншів, не сплата міжнародних кредитів,  зупинення валідації нових міжнародних угод, можуть призвести не лише  до дефолту в найближчі роки, але й зупинити ряд процесів, які є вкрай важливими для просування України  в ЄС, та НАТО.  Тому, обом кандидатам треба думати  першочергово, про ці небезпечні чинники, бо в умовах нового майдану, невизначеності, жодна держава світу не буде  ратифікувати нові угоди. Транс Національні Компанії  з острахом починають шукати  альтернативні, стабільні  сировинно-виробничі ринки в інших державах, та не лише скорочувати видатки, але й максимально скорочувати робочі місця. Це велика загроза того, що  тисячі українців можуть залишитися без роботи. Тому, доля  42 мільйонної держави, не може залежати від  власних амбіцій  кандидатів, які своїми передвиборчими  компаніями, розіграли цілу трагікомедію.

Стосовно виборів до Верховної Ради України, то  тут запекла боротьба продовжиться між БПП, Блоком Юлії Тимошенко, а нова  партія «Слуга Народу», спробує взяти більшість.., цілком вірогідно, що їм це  вдасться. Проте, БПП має ряд депутатів мажоритарників, які залишаться на своїх  місцях, якщо не  перейдуть у інший табір. За рахунок них, БПП може отримати досить велику кількість місць у  новому парламенті. Юлія Володимирівна Тимошенко заявила, що планує  розробити  нову потужну програму та залучити молодь. Подивимося, що з цього вийде… Партія Укроп і Слуга Народу, можуть створити  нову потужну коаліцію і цілком вірогідно, що вирішальні 300 голосів можуть бути у них. Тому вибори восени, або  до чергові, які може  призначити новий  Президент  України, будуть не менш цікавими і напруженими ніж ці.

#neoliders  Автор: Ольга Йосипчук, політолог, фандрейзер, засновник ГО НЕО Лідери.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику