Цензор.НЕТ

21.04.19 19:03

Мінстецю – орден від Путіна!

Тому, що відбувається, є багато причин: і втома населення від ситуації, що склалася в країні, і запит на нову якість політики, й прорахунки влади. Але головна, хто б що зараз не казав, це – ВЧИСТУ програна інформаційна війна! Путін сміливо може вручати Юрію Стецю, всьому його нікчемному «міністерству» та різним нацрадам з питань телебачення та радіомовлення державні нагороди РФ!

І справа не тільки в тому, що всі 5 років в Україні вільно «вєщали» різні інтери, ньюзвани, 112 та інші «рупори» Кремля! Справа в тому, що методи російської пропаганди взяли на озброєння нібито проукраїнські ресурси (звідси такий результат Зеленського). І жодної відповідальності не лише за поширення постулатів російської пропаганди, але й за дезінформацію в принципі! Жодне зі ЗМІ, яке має серйозну мережу охоплення, не було притягнути до відповідальності! Мало блокувати НТВ і Росія-1, мало блокувати ВКонтакті й Однокласники: російська пропаганда з’являється там, де залишається просто непокараною будь-яка брехня і наклепи. Зеленський виграє тому, що ЗМІ один в один повторювали як мантру постулати «Кисельов-ТБ»:

 Гірше за Порошенка немає… Хоч за дідька лисого голосуй, та не за Порошенка… В усьому винен Порошенко… Іловайськ… Дебальцеве… Патріоти за гратами… Тарифний геноцид… (хоча яким взагалі боком Президент до тарифів!!!).

Тільки профан або кінчений, підкреслю, кінчений оптиміст може стверджувати, що ми змогли нав’язати Росії контргру в інформполі! Це говорили ті, хто не вилазив з міжнародних конференцій, але жодного разу не був навіть на «другій лінії» оборони! Поїхали б всі ці стеці на передову і хоч раз особисто подивилися, що дивляться, що читають і що слухають люди в зоні ООС всі ці 5 років!

Пост скриптум

«Нам не нужно сносить эти башни. Ведь после свержения Неизвестных Отцов их можно использовать в благих целях!». Хто читав Стругацьких, напевне памятає цей вислів. Це саме про нас: намагання використовувати лєкала пропаганди навіть в благих цілях можуть обернутися для держави поразкою.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику