Цензор.НЕТ

23.04.19 14:54

П'ять вимог до президентів

Вільні Люди закликають протидіяти колективному антимайдану, який розпочався в Україні. Про це йдеться в заяві організації.

Вільні Люди наголошують, що в країні розчнеться Майдан Духу, перше завдання якого – забезпечити прийняття закону про мову (законопроект 5670(д):

“Наш Майдан Духу розпочинається четвер, коли ми дамо перший бій «мережевому реваншу». Це буде бій за прийняття закону про мову. Тож всіх, хто поділяє наш курс, наші цінності, просимо приєднуватися до ініціативи Захисти Україну: 
https://www.facebook.com/ProtectingUkraine/

Посилання на подію з підтримки мовного законопроекту:
https://www.facebook.com/events/312816306057978/?notif_t=plan_user_invited&notif_id=1555932843678422″.

Також Вільні Люди висунули чинному Президенту Петру Порошенку та майбутньому – Володимиру Зеленському 5 ключових вимог щодо першочергових кроків, які мають зупинити російський реванш:

“Вільні Люди вимагали і вимагають у чинного Президента Петра Порошенка та у Володимира Зеленського, обраного на президентську посаду 21 квітня, в найближчий час підтвердити свою беззаперечну проукраїнську позицію, здійснивши наступні кроки:

– Забезпечити прийняття закону про мову (законопроект 5670 (д);
– Притягнути до кримінальної відповідальності Медведчука, Портнова, Фірташа та інших представників російської п’ятої колони;
– Накласти санкції на російський бізнес, який діє в Україні;
– Винести на розгляд РНБО постанову Верховної Ради № 9157 щодо застосування санкцій проти каналів 112 і Ньюзван, а також ініціювати санкції проти інших пропагандистських ЗМІ (каналу «Інтер», газет «Вєсті», «2000» та інших);
– Внести у Верховну Раду законопроекти про СБУ та парламентський нагляд за діяльністю спецслужб, які необхідні для пришвидшення курсу на вступ України в НАТО”, – йдеться в заяві організації.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику