Цензор.НЕТ

25.04.19 23:35
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

ДБР розпочало кримінальне провадження проти прокурорів ГПУ за "незаконне кримінальне переслідування" Ігоря Калєтніка

ДБР розпочало кримінальне провадження проти прокурорів ГПУ за "незаконне кримінальне переслідування" Ігоря Калєтніка

Печерський суд зобов’язав ДБР розпочати кримінальне провадження.....

УВАГА....проти прокурорів ГПУ за «незаконне кримінальне переслідування» Ігоря Калєтніка - організатора злочинного голосування «законів 16 січня»!!!!

Який такий реванш??? Ось він!

Я був заявником в кримінальному провадженні проти регіонала Олійника та комуніста Калєтніка за організацію голосування 16 січня. Ми ретельно збирали матеріали! Проводили разом з «Автомайданом Київ» акції під ГПУ! Всі, хто хоч раз був біля ГПУ з 2014 року, бачили на асфальті перелік всіх народних депутатів, які голосували тоді, прізвища організаторів. 

Як ми раділи, коли до ВР ще того старого скликання було подане клопотання ГПУ про «зняття недоторканості» з Олійника та Калєтніка! Як ми раділи, коли ВРУ проголосувала «ЗА». Вони тоді одразу утікли в Ростов. Погрожували із-за порєбріка. Олійник став постійним клієнтом Скабєєвой. Ми вже й забули про них. 

Ось так починається реванш...

Скрін поста його адвоката, яка раптом активізувалась в коментах одразу після оголошення екзитпулів. 

Агов! Запорєбрікові! Ви щось не вірно зрозуміли! Нам тут «дозвіл царя» не потрібен, щоб вас знов відправити туди, звідки ви голос подавати почали. Дивіться лише, що наступного разу може так не пощастити.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику