Цензор.НЕТ

26.04.19 11:03

Президенські відпустки та післявиборча пропаганда

зеленский

Наразі маємо хвилю обурення щодо виїзду обраного Президента на відпочинок в Туреччину.

Тут, Сергій Висоцький якого не спіймаєш на повазі до пана Зеленського, написав про це вірно, і я з ним згоден щодо психічної напруги виборчого циклу - це така штука, від якої точно слід відпочити.

Крім того - наразі обраний Президент не має ніяких повноважень та функціоналу, але водночас вже політично відповідає за все що відбувається (або так вважає частина виборців та заявляють нинішні посадовці та їх медіасупроводження). Насправді ж у нинішніх складних умовах найкраще для держави, що слід було б зробити - максимально пришвидшити інавгурацію. Її очовидне затягування на місяць - в інтересах нинішньої владної команди і я не бачу ніяких підстав для пана Зеленського грати з ними цю гру. Та будь-яка розумна людина на його місці у Києві до інаугурації більшу частину свого часу не знаходилася б. Відпочинок - як варіант. Але я б ще порадив витратити цей час на закордонні неформальні візити та переговори.

Статус Зеленського наразі не зумовлює потребу залучати до цих процесів структури МЗС (де його людей немає) та не зв`язує його ніякими протоколами, крім звичайного ділового етікету. І ще - спекулювання тим, що пан Порошенко пять років не відпочивав загалом чи майже загалом - дуже брудне. Бо відпочивав періодично, зокрема й в Україні, і це також цілком нормально. Також особи, що нині, в найкращих традиціях радянського агітпропу, спекулюють пятьма роками "безперервного світла у вікні на Банковій" дуже добре у цьому обізнані. Хіба не так, пані Ірина Геращенко? Спростувати цю брехню неможливо, бо відомості про перебування Президента у місцях відпочинку ДУС - інформація службова або таємна.

Повторюся - те що пан Порошенко періодично відпочивав - це нормально. Брехати про те, що цього не було - ненормально. І також пан Порошенко через декілька діб після мого призначення в гарячий Херсон відпустів мене на три дні на заплановану мною задовго до призначення відпустку за сімейними обставинами за кордон, хоча міг цього не робити - і я б це звісно сприйняв як належне. І саме за це я йому був суто по-людські вдячним.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику