Цензор.НЕТ

06.05.19 15:01

Профанація чи інавгурація 19 травня ?

У суботу, 5 травня, новообраний президент Володимир Зеленський зустрічався з представниками фракцій Верховної Ради, де активно обговорювалась можлива дата інавгурації

Як повідомляє Андрій Смолій на власній сторінці  у Фейсбук,  з посиланням на власні джерела,що  спочатку Володимир Зеленський був готовий на дату 28 травня або 1 червня, проте пізніше, після того, як  пан Богдан  показав йому смс, новообраний президент почав наполягати на 19 травня.

Це не дивно, адже він хоче і навіть мусить розпустити парламент, бо не маючи більшості у Верховній Раді і 300 голосів, він не зможе провести жодні обіцяні реформи 75% виборцям. А це означає, що меньше ніж за 100 днів він не зможе показати обіцяного результату, на який так сподівається електорат.

Про тарифи я мовчу... це навіть не смішно і дуже фантасмагорично на мій погляд, щось на кшталт закінчити швидко війну на Сході і повернути Крим, бла бла бла... ми  це  уже чули. Такі обіцяні fast -проекти – чистий популізм для вузьколобого електорату. Всі чудово розуміють, що є багато чинників, які  просто унеможливлюють  і уповільнюють  ці процеси. Стосовно тарифів, то вони єдине  більш-менш стабільне джерело доходу для сплати   зовнішніх боргів, хоча  масова несплата комуналки українцями, викликає купу  проблем у комунальників. Для того, щоб знизити тарифи  треба, або підняти економіку, або віддати землю і ліси.  Стосовно підняти економіку  питання риторичне і надважке, адже  у нас зовсім  відсутнє стратегічне  планування на 5-20 років. Лише  зараз Гройсман  почав готувати  фундамент для стратегічного планування на  3-5 років. Ми -НЕО  Лідери маємо ряд програм стратегічного напрямку і  готові їх  запропонувати  українцям, Володимиру Зеленському, та уряду. Звістно вони не досконалі і нам до плану Саакашвілі можливо далеко, проте, ми не фантазували, а зібрали кращі  проекти зі всього світу і зробили власні  гібриди.  Більше   про них  можна дізнатися на нашій сторінці у Фейсбук,  або на сторінці проекту Нові Лідери:  https://novilidery.com/lider/2-season/Yosipchuk_Olga_Mikhaylivna_

 https://novilidery.com/sites/default/files/leader_programs/%D0%A3%D0%9A%D0%A0%D0%90%D0%87%D0%9D%D0%90%20%20%D0%9D%D0%95%D0%9E%20%20%20%D0%9D%D0%9E%D0%92%D0%86%20%D0%9B%D0%86%D0%94%D0%95%D0%A0%D0%98.pdf 

На мою думку, очевидна річ, що кінець бідності, обіцяний на бордах, не настане ні 21 квітня, ні 19 травня і навіть 3 червня – крайній термін інавгурації президента. Усі чудово розуміють, що БПП та інші зроблять все, щоб новий президент не зміг розпустити парламент, та затягуватимуть до останього.

Більшість депутатів розуміють, що це їхній останній шанс залишитися у своєму кріслі до осені, адже тоді нові політичні сили не дадуть шансу зайти знову. Там своїх старо-нових вистачає.

Українське суспільство наразі жваво обговорює та обурюється з того, як команда Володимира Зеленського могла писати офіційне звернення та наполягати на даті 19 травня, коли в Україні цей день є дійсно трагічним.

Биківня де  більше 100 тис. розстріляних політичних в’язнів, точну цифру гадаю ми ніколи не дізнаємося.  Ця трагедія прирівнюєтся за масштабами до Аушвіцу, Дахау, Бабиного Яру і Бухенвальду.

Тому, які б не були загрози "вакууму влади", про що так стурбовано пише новообраний гарант у листі до голови Верховної Ради Андрія Парубія, цей день є і буде реквійним і трагічним для кожного справжнього українця. Бо ми втратили понад 3 млн осіб, які вершили нашу з вами історію: науковців, політиків, композиторів, філософів, письменників, режисерів і інших "інакомислящих", яких система в 1935 -1956  просто розчавила.

Ми втратили "Цвіт Нації", і про це треба пам’ятати навіть у час, коли дуже кортить приміряти державні клейноди.

Автор: Ольга Йосипчук, політолог, фандрейзер, засновник ГО НЕО Лідери.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику