Юрій Береза народний депутат України

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

10 тез в труну «вєлікой отєчєствєнной»

2223 19

8 травня Україна відзначає День пам’яті і примирення. Наша країна зазнала в Другій світовій війні колосальних людських та матеріальних втрат. Саме за Україну зіштовхнулись дві криваві імперії, саме тут війна та окупація були одними з найтяжчих. 

Оскільки тема війни неймовірно інструменталізується Москвою та її прихвоснями в Україні, які використовують пам'ять людей про трагедії своїх предків, пропоную ці 10 тез, що мають убезпечити вас від найбільш вдалого елементу московської пропаганди:    

Перша теза: Сталін почав війну разом з Гітлером в 1939 році, тому Сталін співучасник початку Другої світової, на ньому теж вина в подальших жертвах, які зазнали українці та інші народи Європи.  

Друга теза: В 1940 році Сталін розстріляв польських офіцерів в Катині та під Харковом. Такий крок не робила б людина, яка вважає Гітлера своїм ворогом станом на 1940й рік, бо ці офіцери могли б бути союзниками у війні проти нацистської Німеччини. 

Третя теза: Гітлер напав на СРСР в 1941 році, бо боявся нападу від Сталіна і через те, що застряг у конфлікті з Британією (багато в чому дякуючи позиції Черчилля).  

Четверта теза: СРСР не програв через колосальні людські втрати та підтримку від США, про яку тепер говорять як про «другорядний фактор». Сталін тут ні до чого.  

Шоста теза: Сталін придумав визначення «вєлікая отєчєстванная», аби штучно відсікти період, коли він був союзником Гітлера.

Сьома теза: після війни ветерани, особливо інваліди, які «псували» пейзаж великих міст СРСР були депортовані в «інші місця перебування». Така їм була подяка.

Восьма теза: пам'ять про війну використовувалась і використовується Москвою для насаджування шовіністичних поглядів, применшення значення інших народів. Це триває й досі, наведу тут слова теперішнього московського продовжувача справи Сталіна та його імперії: «мы бы победили и без Украины». 

Дев’ята теза: В Німеччині та загалом Європі московська імперія використовує почуття провини рядових німців за злочини Другої світової, як-от винищення слов’ян та євреїв. Тому все хороше, яке «звільнило Європу» - це російське, а все погане, яке «співпрацювало з Гітлером» - українське. Це все при тому, що чисельність власівської РОА та дивізії СС «Галичина» не можна порівнювати навіть з кореляцією щодо чисельності українців та росіян у ті часи. 

Десята теза: сьогодні Україна воює проти гітлеризму та сталінізму в одному флаконі, про що нам говорить та ідеологічна суміш, яка в голові у всієї нечесті, яка лізе в нашу країну. 

Однак, хай там як біситься московська пропаганда, але зараз інші часи. В теперішній війні на сході країни ми не затиснуті у виборі між Колимою і Бухенвальдом, у нас є союзники в Європі, Північній Америці та по всьому світу. Ми не віддамо нашу свободу ідейним нащадкам Гітлера та Сталіна! 

Топ комментарии
+5 Ksenia VB
10 тез в труну «вєлікой отєчєствєнной» - Цензор.НЕТ 1414
показать весь комментарий
08.05.2019 11:23
+5 russkiy ukrainec
11 теза: для українців ця війна не була визвольна. Радяньські війська "звільнивши" Украхну, принесли гіршу окупацію ніж німецька, та загарбали до своїх лав мільїони українців кинувши їх на німецькі кулемети, часто без зброї.
Радяньська влада - вбивця українців. Все що повязане зі "звільненням" та "Днем Пабєди" має бути заборонено.
показать весь комментарий
08.05.2019 11:34
+4 Unitazoff Bob
Начать войну вместе с Гитлером Сталин не мог, т.к. - и начинается увод в сторону милитаризации Германии, а не совместной компании Германии и Совка с совместными парадами победы...

Польские офицеры были в основном резервистами, боевой ценности не представляли - сралину и свои офицеры боевой ценности не представляли, он их уничтожал пачками...

Через свои втраты победить невозможно, можно только через потери противника, Помощь США появилась только после того, как немцы были остановлены - война закончилась в 41? Или перелом состоялся только в 42-43м? И был ли бы, это перелом без войны союзников, без лендлиза без варварской утилизации своих войск?

История не терпит сослогательности, просто не нужно ее переписывать, а желательно открыть архивы....
показать весь комментарий
08.05.2019 12:00