Цензор.НЕТ

11.05.19 15:01

Томос під загрозою, чи в ПЦУ назріває розкол

пцу

Те з яким спіхом Порошенко педалював питання Томосу вже тоді наштовхувало на підозру, що він то робить виключно із міркувань власного піару і питання церкви чи, тим більш духовності в даному випадку або стоять на дуже далекому плані, або ж взагалі не розглядаються і от ми маємо результати цієї президентської піаркампанії.

Вчора Філарет заявив, що УПЦ КП існує, що її ніхто не розпускав і взагалі то, розпустити її має право той хто її створював, а з нагоди цього, він скликає єпископів ПЦУ, на так звану братню бесіду, аби обговорити перспективи відновлення Київського патріархату, який був розпущений у грудні минулого року перед об’єднавчим собором.

Відновлена УПЦ КП має бути очолена самим Філаретом.

Нещодавно обраний Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній зазначив, що його на цю зустріч не запрошували. При цьому владика визнав, що конфлікт з Філаретом, який після розпуску Київського патріархату є "почесним патріархом" існує і з моменту утворення Помісної церкви вони жодного разу не правили службу разом.

Крім того, Епіфаній вважає, що навіть розмови про повернення у минуле – згубні для церкви, оскільки ведуть назад в ізоляцію.

А тепер подивимось і проаналізуємо та й врешті побачимо, що, все залишене нам від минулої влади є або не дієвим, як то широко розрекламована, створена нею система антикорупційних органів, чи "відбудована з нуля або навіть з мінусу армія", чи взагалі мертвонародженим, як от той третій пункт, щодо – віри.

Дуже прикро, коли країною керують ті, хто нажаль переймається виключно пустим популізмом заради власного збагачення, ото ж і не дивно, що ніякої віри у людей від цього не виникає та й такий розпіарений Томос відразу після поразки на президентських виборах самою ж українською церквою став "розхитуватись".

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику