Цензор.НЕТ

13.05.19 10:53

Які проекти соціальних підприємств обрані до акселератора, що стартує 17 травня

17 травня в Українській Соціальній Академії стартує комплексна програма для соціальних підприємців. 5-місячна навчальна програма спрямована на отримання знань про підприємницьку діяльність, націлену, не тільки на отримання прибутку, а й на вирішення соціальних проблем. У програмі соціального підприємництва є теоретичний блок, в якому слухачів знайомлять з різними моделями соціальних підприємств, з історією виникнення, закордонним досвідом, соціальним проектуванням і бізнес моделюванням. Під час навчання будуть розібрані діючи успішні бізнес-кейси. Також програмою передбачено менторський супровід проектів. 

Заявку на участь у програмі подали  74 бажаючі розвивати власне соціальне підприємство  з різних міст України. Обов'язковою умовою участі у акселераторі було представлення своєї ідеї на Демо-днях. Оцінивши їх інноваційність, життєздатність та соціальний вплив, експертна комісія обрала найкращі проекти для побудови і розвитку бізнесу в рамках акселераційного етапу. За результатами відбору 37 проектів з Києва, Тернополя, Харькова, Кропивницького, Житомирської області та інших регіонів  України отримали перепустку до акселераційної програми.

Серед учасників акселератору є моделі соціальних підприємств різної спеціалізації:

Надання освітніх послуг  соціально вразливим групам населення (освітній центр “Доладу”, Житомирська область),

Маркетплейс для продажу  виробів ручної роботи ветеранів, людей з інвалідністю, людей, що опинились у складних  життєвих обставинах ( онлайн маркетплейс “Крамничка добра” ),

Працевлаштування  матерів дітей з інвалідністю, зменшення  забруднення регіону поліетиленовими пакетами ( “Buy Eco Style Bag”, Кропивницький),

Поліпшення якості життя людей  літнього віку та подовження життя працездатних українців (“Kashafun”, Івано-Франківська область)

Соціальна адаптація та працевлаштування  ветеранів ( ветеранська ножова майстерня “Сталева гільдія”),

Програми особистого розвитку для жінок 35+  ( “Успешная”, Київ),

Працевлаштування та соціальна адаптація жінок в декретній відпустці ( соціальне підприємство на базі жіночого клубу “Мама може”, Миколаївська область),

Подолання безробіття в селах,  фінансування програм культурного розвитку дітей сільської місцевості ( “Розумний хліб”, Херсонська область).

Теми навчальних модулів Акселератора СП:

Модуль І. “Бізнес як система”проходитиме 17 травня з 10:00 до 18:00 та 18 травня  з 10:00 до 18:00 в офісі Української Соціальної Академії ( вул. Стрілецька 7/6).

Модуль ІІ. “Команда в соціальному підприємництві”. 31 травня - 1 червня.

Модуль ІІІ. “Фронт офіс”, 21 - 22 червня.

Модуль IV. “Бек офіс”, 12-13 липня.

Модуль V. “Масштабування”, 2-3 серпня.

Переваги програми соціального підприємництва для стартапів:

Отримання практичних навиків, необхідних для професійного росту стартапу,

Фахова експертиза-кожен проект буде проаналізовано досвідченими бізнес практиками,

P2P менторство для кожної з команд від ключових експертів у галузі (20+ менторів),

Можливість потрапити в спільноту однодумців,

Доступ до мережі провідних фахівців у галузі соціального підприємництва, цінні контакти та спілкування.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику