Цензор.НЕТ

13.05.19 13:20

Пограбували на 150 мільярдів гривень! Ч.2

#ПєтєНадаДоВіті

🔥🔥🔥 Частина 1.2. Наймасштабніше пограбування українців під час націоналізації ПриватБанку: як Порошенко всупереч національному інтересу завалив націоналізацію

❗️❗️❗️ Продовження історії про те, як в українців вкрали десь так 150 млрд. гривень.

☝️ Нещодавно ми опублікували частину 1 циклу #ПєтєНадаДоВіті, де розповіли про те, як Українській Нації в особі держави Україна під час націоналізації фінансового монстра ПриватБанк завдали збитків на 5,5 мільярдів доларів США.

☝️ Для тих, хто не читав Частини 1, стисло нагадаємо факти.
1⃣ Наприкінці 2016 року ПриватБанк націоналізували.
2⃣ Петро забрав у Коломойського фінмонстра, в чреві якого була дірка десь на суму 150 млрд. гривень.
3⃣ Дірка утворювалась не один день завдяки роздачі кредитів підприємствам, що пов'язані з оточенням Коломойського та його партнерів
4⃣ Під час націоналізації Коломойський не дуже пручався, бо віддавав державі, так би мовити, корову, з якої він і Ко видоїли ледь не всі соки.
5⃣ Держава після націоналізації влила в банк десь так 116 млрд. гривень, щоб "священна корова" економіки прийшла до тями, бо інакше — колапс й крах економіки України. Бо все майже населення обслуговується в ПриватБанку.
6⃣ НАЙГОЛОВНІШЕ. Коломойському не тільки дозволили, але й допомогли спокійно "піти". Підлеглі Порошенка в особі НБУ спокійно спостерігали та не заважали Бєнє і Ко переоформляти застави по кредитах, через які виникла дірка. Замість реальної застави нашпиговувався шрот у вигляді фіктивних фірм. Реально Коломойського ніхто з АП і НБУ не "наздоганяв" через правоохоронців та суди, даючи олігарху час на реструктуризацію свого бізнесу для можливого захисту від судових стягнень в майбутньому.
7⃣ А ось що саме мав зробити Порошенко та його підлеглі задля того, щоб не допустити такого масштабного розкрадання багатств Нації, читаємо далі...

🔥🔥🔥 Військово-економічна спецоперація "Націоналізація" національного масштабу в глибокому тилу, якої не відбулося.

1⃣ ПриватБанк без всілякого сумніву являється гігантом на тлі української економіки: 56 відсотків населення обслуговується в ньому (все доросле населення України). А тому й взяття контролю над ним мало б бути швидким, чому б передувала ретельна підготовка.

2⃣ Така акція мала б організовуватися на рівні РНБО, де силовики мали б узгодити всі свої дії та координуватися з НБУ.

3⃣ В рамках відкритого кримінального провадження мали б бути отримані судові рішення на обшуки в головних офісах банку та арешту всього менеджменту й ключових працівників, що були відповідальні за функціонування електронних платіжних систем.

4⃣ На підставі вказаних судових рішень офіси ПриватБанку мали б братися під фактичний контроль. При цьому головним мало б стати отримання ключів, кодів та паролів доступу до систем керування електронними платіжними системами банку. Гарантією такого доступу виступало б взяття під варту акціонерів, менеджменту та ключових працівників банку (щоб не втекли за кордон та звідтіля чогось не накоїли ненароком під вивіскою "русских диверсантов").

5⃣ Після всіх цих дій можна б було складати список активів Коломойського і Ко, на які виводилися гроші на 5,5 мільярдів доларів США, накладати на них арешт для забезпечення подальшого відшкодування збитків.

🔥🔥🔥 Що на вказані 5,5 мільярдів доларів США українці могли б отримати, якби все-таки здійснили б спецоперацію "Націоналізацію?

5,5 млрд. доларів США = 150 мільярдів гривень

Ці гроші мали б суттєве значення, бо:
🏦 можна було б відмовитися від отримання кредитів МВФ по 1-2 млрд. доларів, які слід згодом повертати, а власним суверенітетом — розрахуватися одразу й зараз,
🏗 водночас ці 1-2 мільярдів доларів пішли б на теплі кредити для населення та нарощування вітро- та сонцепарків електроенергії — чим не побудова енергонезалежності України?
💣🚢⚓️ Інші 1-2 мільярди доларів США могли закрити прогалини Збройних Сил України по ВМФ (побудова корвету та потужних субкорветів), ППО (створення власної системи, що не гірше ізраїльського "Залізного Купола") та тактичним ракетам, здатних нести ядерний боєзаряд.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику