Цензор.НЕТ

13.05.19 16:29

У Євросоюзі, очевидно, вирішили змиритися з російською окупацією

У Євросоюзі, очевидно, вирішили змиритися з російською окупацією

І як можна покластися на таких союзників?..

У 10-ту річницю Східного партнерства всі міністри закордонних справ ЄС зібралися посвяткувати. Піднялося питання про санкції РФ за роздачу паспортів на Донбасі.

"Ми хочемо швидше діалогу, ніж використання способів тиску", - сказав Томаш Петршичек, міністр закордонних справ Чехії. Ряд дипломатів висловили підтримку. ЄС хоче РФ задушити в обіймах — Путін тоді сам все усвідомить? Таке враження, що вони перший день мають справу із психом-Кремлем.

У сотий раз повторюю і буду принагідно повторювати ще. Євросоюз — позанаціональна структура. Під нею лежать держави, що займають як проукраїнську позицію (Хорватія, прибалтійські країни, що на зазначеному вище заході виступили ЗА санкції), так і антиукраїнську (Німеччина, та сама Чехія). Баланс сил в ЄС змінюється стрімко. Яка користь для України у зближенні з цією "общагою", що може у будь-який момент поцілуватись з нашим нападником?

Україні треба корегувати зовнішньополітичний курс. Нам потрібне зближення з конкретними європейськими партнерами, солідарними з нашою країною, а не вступ до "общаги". У нас є з ким будувати союзницькі відносини: США + Велика Британія + лояльні члени ЄС! Такий шлях пропонує Партія "Правий сектор".


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику