Цензор.НЕТ

14.05.19 10:15

Релігійні діячі та "мирні ініціативи"

Осилила відеозвернення команди ЗЕ із релігійними діячами за мирні ініціативи.

Абсолютно розділяю думку, чому Епіфаній відмовився озвучувати речення "говорити потрібно не мовою гармат". Бо усі ці "пошли мир" і молимося за вас виглядають солодким сиром. Вони нас артилерією, а ми солодку вату накручуємо. Вони нам випалену землю - а ми упливає на чудо, яке має просто звалитися на плечі.

Якщо це обіцяна "інформаційна кампанія на діалог із Донбасом" - обіцяна ще напередодні виборів — спроба вартує уваги. З виконанням є проблеми.

11 травня у днр святкували п’ятирічку успішної республіки. Пушилін виспівував "Россия - Родина мать", а його актуальна наложниця і мати чергової дитини із Донецька уже подалась на російське громадянство, яке обіцяє Путін мешканцям Ордло.

На таких упоротих ролики із поважними муфтієм, равином і главою угкц не подіють — там поможе крематорій. Ще авторів текстів і креативників команди ЗЕ прошу вивчати аудиторію. Якщо ви спеціалісти в диджиталізаціі). От що Наєв, колишній командувач ООС каже про тих, хто мовою гармат з богу Ордло говорить: "в окупованому Росією Криму перебуває 40 тисяч військових, на території ОРДЛО - 35 тисяч.

В ОРДЛО росіяни обіймають усі керівні військові посади та входять до складу підрозділів так званої точкової дії. Спецпідрозділи, інструктори з Росії. Їх там загалом від 2100 до 2300 осіб, в лавах "армій" перебувають близько 11 тисяч російських громадян, решта особового складу - місцеві мешканці".

Тому ролик мав би більший ефект, аби адресувався Путіну, Шойгу, Бортникову та Герасимову. І котрєарху Піріллу.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику