Цензор.НЕТ

16.05.19 13:05

Кому потрібна інавгурація?

Вже понад три тижнів ми споглядаємо, як Зеленський не може домогтися конкретної дати інавгурації від парламенту, яким керує Порошенко, який обіцяв допомагати Зеленському (підставити плече).

Довідка: Сьогодні ВР призначили дату на 20 травня (понеділок).

Інавгурація вигідна Порошенку так само, як і Зеленському. Всім зрозуміло, що Зеленський збирається розпустити парламент, який ненавидять 95% Українців — це хороший піар-хід для новообраного президента.

Великий хайп з виборчих перегонів ще не пройшов, а це дуже позитивно зобразитися на результатах парламентських перегонів, які вирішать подальшу долю країни на наступні 5 років. Порошенко вже розпочав збирати своїх прихильників в різні організації («Рух 25%», «Захисти Україну», «Справа Громад», «Демократична Сокира», «Голос» тощо), які на парламентських виборах допоможуть протягнути потрібних корупціонерів до ВР. Зеленський також розуміє, що великий рейтинг тримати важко, тому швидкі вибори — це запорука хороших результатів. Звісно, що Зеленський не зможе набрати 226 голосів, щоб приймати потрібні законопроекти без зайвих домовленостей з іншими нардепами. А формувати коаліцію з корупціонерами або проросійською колоною — це політичне самогубство.

Якщо дивитись об’єктивно, то в цьому році російські представники (Мураєв, Новинський, Бойко тощо) візьмуть багато мандатів у парламенті. Третє місце (об’єднаємо результати Бойка та Вілкула) на президентських виборах — це хороший показник для Росії.

Що робити нам у цій ситуації? Однозначної відповіді немає, ми можемо спостерігати зі сторони, або боротися проти партій та лідерів, які візьмуть у списки негідників (корупціонерів, сепаратистів, колаборантів, злодіїв). Ми повинні докласти максимально зусиль, щоб знищити їх рейтинг до 0! Також нам варто підтримувати знайомих, яким ми довіряємо, які захочуть піти мажоритарці. Якщо є ресурси, потрібно самим іти у ВР, щоб вибити по більше негідників. Чим більше ми запустимо у ВР порядних людей, тим швидше ми виграємо війну з Росією. Нікому не секрет, що корупціонерам вигідна війна, якою вони прикривають свої схеми.

Хочеш миру? Починай діяти сьогодні, щоб не страждати завтра...

Обирай хто Ти!


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику