Цензор.НЕТ

20.05.19 21:41
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Про організоване злочинне угруповування на чолі з президентом.

Юрій Луценко, Василь Грицак, Петро Порошенко!

Щойно на телеканалі Віктора Медведчука “News One” дав розголе інтерв’ю Андрій Портнов, який днями повернувся в Україну. 

Давайте чесно. Андрія Портнова поважаю як юриста дуже високого професійного рівня. Шкода лише, що він не з нами, а у ворожому політичному таборі. Думаю, у фаховості Портнова сумніви мало в кого є. 

Так от, Андрій Портнов розповідає, що він волів би розглядати вашу діяльність в рамках кримінального кейсу “Організоване злочинне угруповувавння Петра Порошенка”. 

Я голосно сміюсь крізь слози! Ми з 2014 року тиснули на всі правоохоронні органи, що злочинну діяльність Сім’ї Віктора Януковича потрібно розглядати як діяльність організованого злочинного угруповування!!! Я подав заяву про скоєння злочину, в якій була розписана ця структура “ОЗУ Януковича” та лінія ефективного розслідування. Ми проводили безліч акцій протесту, розмовляли з вами, тиснули, благали, пояснювали, що саме в такому ракурсі і потрібно проводити досудове слідство! Лише як кримінальне провадження стосовно діяльності Організованого злочинного угруповування на чолі з Віктором Януковичем, з чітким розподілом функцій та задач членів угруповування, зі спільною їх метою, з чітким фінансуванням та вертикаллю задля виконання потавленних злочинних задач. Замість цього ви розпорошили “Сім’ю” на окремих фігурантів та щось там намагаєтесь натягнути за вуха в судах, або й взагалі до суду не доходить, бо якщо розглядати їх діяльність як окремих самостійних суб’єктів, то часто-густо юридично ані мети, ані умислу, ані особистого інтересу, а іноді навіть фінансової зацікавленості знайти не можливо. 

Я витратив на ці умовляння, тиск, пояснення величезну купу свого особистого часу. Сергій Горбатюк не дасть збрехати. Бо я вже втомився спотрерігати регулярні реванші проросійських сил, бо у когось постійно немає політичної волі та сили покарати зло за реальні злочини. 

Тож, ласкаво прошу в задзеркалля. Історія не терпить умовностей, але якби ви свого часу не розвалили справу “ОЗУ Януковича” на його особисту відповідальність та окремих членів команди, частина з яких лише переляком відбулась, цього посту про задзеркалля могло й не бути. 

Окремо дякую Андрію Портнову. Він таки підтвердив мою правоту щодо тактики та стратегії ефективного притягнення до відповідальності всіх причетних до скоєння злочинів проти моєї держави!


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику