Цензор.НЕТ

22.05.19 15:24
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Концерт "Кварталу 95" для ФСБ. СБУ буде керувати директор ТОВ "Студія Квартал-95"

Такого безпрєдєлу навіть Легітимний не творив. Володимир Зеленський своїм Указом призначив  керівника ТОВ «Студія Квартал-95» Івана Баканова на посаду Першого заступника Голови СБУ. За законом, людина на цій посаді виконує обов`язки керівника СБУ в разі відсутності Голови СБУ (наприклад, відставка, відпустка). 

Згідно закону України «Про СБУ» заступники голови призначаються Президентом за поданням Голови СБУ. Я не дуже вірю в те, що Василь Грицак після заяви про свою відставку подав Президенту Зеленському кандидатуру Баканова для призначення на пост Першого заступника! Але Оксана Коваленко пише, що вона запитувала та подання Грицака є. Оксані не вірити не маю підстав. 

Більше того, за інформацією "Ліги" Василь Грицак передасть справи Бакаєву та йде у відпустку з 27 травня. https://news.liga.net/politics/news/zelenskiy-naznachil-rukovoditelya-sbu

Таким чином з 27 травня 2019 року СБУ буде керувати директор ТОВ "Студія Квартал - 95". У мене питання до Генерала Грицака. Що всі ці діють мають спільного із Безпекою України та інтересами Держави? Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику